Polpharma Starogard Gdański kolejnym rywalem Rosy

Polpharma Starogard Gdański kolejnym rywalem Rosy
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Rosa Radom zmierzy się w sobotę (25 października) z Polpharmą Starogard Gdański w meczu czwartej kolejki Tauron Basket Ligi.

Najbliższy rywal radomian ma na swoim koncie dwa zwycięstwa i jedną porażkę. To identyczny bilans jaki po trzech spotkaniach mają radomianie.

Podopieczni trenera Wojciecha Kamińskiego wygrali z Polfarmexem Kutno i Anwilem Włocławek, a przegrali niespodziewanie z Polskim Cukrem Toruń. Polpharma w pierwszej kolejce pokonała Jezioro Tarnobrzeg, potem przegrała z Polfarmexem Kutno, a w minioną sobotę zwyciężyła w starciu z Polskim Cukrem Toruń.

W minioną sobotę radomianie wygrali z Anwilem Włocławek 77:71. - To nie był dla nas łatwy mecz. Anwil zagrał bardzo dobre zawody. Świadczy o tym też fakt, że Arvydas Eitutavicius trafił w tym spotkaniu pięć na pięć rzutów z dystansu. W poprzednich meczach trafiał tylko dwukrotnie na jedenaście prób - mówi Wojciech Kamiński, trener Rosy Radom.

Goście zanotowali dobry start sezonu i na pewno w Radomiu łatwo się nie poddadzą. - Każda drużyna, która przyjeżdża do naszej hali teraz mocniej się mobilizuje. Nie ma lekceważącego podejścia, każdy zespół stary się nas ugryźć, wygrać z nami. Musimy naprawdę mocno się napracować i natrudzić żeby wywalczyć zwycięstwo. Nie ma łatwych meczów, nie ma łatwych przeciwników w tym sezonie - dodaje szkoleniowiec Rosy.

Początek meczu Rosa Radom - Polpharma Starogard Gdański w sobotę (25 października) o godz. 18:00 w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu, ul. Narutowicza 9. Zapraszamy na relację LIVE!Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl) / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy