Pierwszoligowcy Rosy rozpoczęli treningi

Pierwszoligowcy Rosy rozpoczęli treningi
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Praktycznie cały dzień poświęcony był na różnego rodzaju badania lekarskie i testy funkcjonalne, które przeprowadził sam Mariusz "Mario" Michalski. Zadaniem najlepszego trenera personalnego w Polsce będzie optymalne przygotowanie do sezonu zarówno pierwszej, jak i drugiej drużyny Rosy.


Trener Karol Gutkowski: 
- Choć plan przygotowań do sezonu jest już rozpisany, nasze zajęcia treningowe będziemy musieli konfrontować także z wyjątkowo uciążliwymi warunkami pogodowymi. Z całą pewnością zaczniemy od sprawdzenia, w jakim stanie są nasi zawodnicy. Będą różnego rodzaju badania medyczne, a później testy motoryczne. We wtorek rozpoczniemy w godzinach porannych od spotkania w lesie, a o godzinie 16:30 potrenujemy na hali przy ulicy Chrobrego. Każdy zawodnik dostanie od trenera Michalskiego indywidualny program treningowy, tak by optymalnie przygotować się do trudów sezonu.

W przyszłym tygodniu treningi rozpocznie także pierwsza drużyna Rosy Radom. Zawodnicy, którzy mają licencje na grę w ekstraklasie i pierwszej lidze nie będą mieć jednak problemów z nadmiarem treningów. - Gdy przygotowania rozpoczną również nasi reprezentanci w Tauron Basket Lidze, Mariusz tak "zgra" plan zajęć, aby zawodnicy obu zespołów spotykali się wspólnie - przekonuje Michał Wolczyk, rzecznik prasowy Rosy. A przypomnijmy, że mowa tu o sporej grupie młodych zawodników: Damianie Jeszke, Danielu Szymkiewiczu, Łukaszu Bonarku, Jakubie Schenku i Filipie Zegzule.

Od jutra nasze rezerwy rozpoczną "normalne" zajęcia treningowe, które - zgodnie 
z zapowiedzią trenera - będą się odbywały dwa razy dziennie (w lesie i w hali UTH).

System rozgrywek i terminarz I Ligi Męskiej zostanie ogłoszony do 15 sierpnia br., a same rozgrywki rozpoczną się 26 września 2015 roku.

KK /rosasport.pl/ fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Ostatnio komentowane

Trasa N-S. Złożona oferta jest za droga

~ Jaki ten PiS jest niedobry,jaki kaczy! 1-Przyznał na dziecko 500 złotych przez co zlikwidował w 80% biedę w Polsce. 2-Przywrócił wiek emerytalny dla kobiet od 60 lat dla mężczyzn od 65 lat. 3-Podniósł płacę minimalną do kwoty 2100 złotych. 4-Podniósł minimalną stawkę godzinową do kwoty 13 zł. 50 gr. 5-Podniósł emeryturę minimalną do kwoty 1000 złotych. 6-Praktycznie zlikwidował bezrobocie,które obecnie jest na poziomie około 6,5% 7-Przyznał też darmowe leki dla seniorów w pewnym wieku. 8-Buduje mieszkania dla obywateli z bonifikatą w systemie „mieszkanie plus” 9-Od stycznia 2018 r. kwota wolna od podatku 8 tys. złotych-nie dla każdego. 10-Przytrzasnął paragrafami lepkie łapki oszustom od Vat-u przez co budżet Polski zyskał około 30 miliardów złotych. a)Mafii paliwowej. b)Mafii tytoniowej i papierosowej. c)Mafii alkoholowej. 11-Rozpędził gospodarkę aż do wrzenia! a)Teraz zapewne znany schładzacz koniunktury czeka w blokach startowych z pełną konewką wody. Zreformował: I-Wymiar Sprawiedliwości,którego domagali się wyborcy w 80% według sondaży. II-Zamierza wszcząć postępowanie roszczeniowe w sprawie reparacji wojennych wobec naszego Zachodniego sąsiada jak i mam nadzieję sąsiada Wschodniego. III-Chce przyznać 500+ emerytom. Ja już nie mogę biorę szturmówkę Unijną i maszeruję na Nowogrodzką. Czy panie ubrane na czarno z parasolką oraz organizacja na trzy duże litery mnie wesprą ?

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/rosa_tychy_17.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96