Nowy center w ROSIE Radom

Nowy center w ROSIE Radom
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ

- Tego zawodnika obserwowaliśmy od dawna. Teraz sfinalizowaliśmy kontrakt, dzięki czemu mamy perspektywicznego podkoszowego, a co nie jest bez znaczenia, Polaka. Jesteśmy przekonani, że w naszym klubie ten zawodnik pokaże pełnię swoich umiejętności – powiedział Piotr Kardaś, prezes ROSY Radom cytowany na oficjalnej stronie klubu.

Jarosław Trojan mierzy 207 cm wzrostu i od dawna uznawany jest za duży talent. Z zespołami młodzieżowymi sięgał po medale mistrzostw Polski, a na swoim koncie ma również występy w reprezentacji do lat 20. W Polskiej Lidze Koszykówki zadebiutował w 2014 roku w barwach Startu Lublin. W tym zespole występował do zakończenia poprzedniego sezonu.

- Jarosław to świetnie uzupełnienie naszej podkoszowej rotacji. Na tym kontrakcie niemal zamykamy kadrę na zbliżający się sezon, ale zostawiamy sobie furtkę na kolejny ewentualny transfer – dodał Piotr Kardaś.

W tym momencie ROSA ma podpisane kontrakty z: Danielem Szymkiewicze, Filipem Zegzułą, Marcinem Piechowicze, Kevinem Punterem, Michałem Sokołowski, Maciejem Bojanowskim, Łukaszem Bonarkiem, Patrikiem Audą, Szymonem Szymańskim, Igorem Zajcewem i Jarosławem Trojanem.

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy