Nowa firma będzie wspierać ROSĘ Radom! (VIDEO)

Nowa firma będzie wspierać ROSĘ Radom! (VIDEO)
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.


To był niezwykle intensywna środą dla klubu ROSY Radom. Przed południem sztab trenerski oraz zawodnicy odebrali nowe samochody z salonu Toyoty. W ręce Smoków trafiły pojazdy Toyoty Corolli oraz Toyoty RAW 4. Więcej o tym wydarzeniu przeczytają Państwo TUTAJ.

Punktualnie o godzinie 14:15 w sali konferencyjnej w hali MOSiR-u odbyło się spotkanie mediów oraz prezesa firmy ROSA z nowym sponsorem radomskich Smoków. Do grona firm, które wspierają wicemistrza Polski, dołączyła firma Hydrotruck. 

- To duży zaszczyt znaleźć się w rodzinie ROSY. Kibicujemy ROSIE od długich lat, kiedy to drużyna nie występowała jeszcze w ekstraklasie. Jesteśmy bardzo zadowoleni że będziemy wspierać nasz klub - podkreśla Zbigniew Sitkowski, prezes firmy Hydrotruck.

Umowa między klubem ROSY Radom, Hydrotruck została podpisana na najbliższy sezon 2016/2017. Dodatkowo logo firmy będziemy mogli znaleźć na koszulkach zawodników Smoków, a także na placu gry. 
Zapraszamy do obejrzenia oficjalnej konferencji prasowej z podpisania umowy z nowym sponsorem ROSY Radom. Materiał przygotował Adam Kurasiewicz.
Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy