Niepokonany Śląsk rywalem Rosy

Niepokonany Śląsk rywalem Rosy
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
W piątek (21 listopada) Rosa Radom zmierzy się we własnej hali z niepokonanym dotąd WKS Śląskiem Wrocław. Spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie!

Podopieczni trenera Emila Rajkovicia są jedną z rewelacji tegorocznych rozgrywek. Nie przegrali w tym sezonie jeszcze ani razu i siedmiokrotnie pokonywali rywali. Wrocławianie notowali dotychczas zwycięstwa m.in. z brązowym medalistą ubiegłego sezonu, Treflem Sopot czy wicemistrzem Polski, Stelmetem Zielona Góra.

Rosa również może pochwalić się mianem drużyny niepokonanej, jednak tylko we własnej hali. Która z serii zostanie w piątkowy wieczór przerwana?

Pojedynek będzie miał też dodatkowy smaczek ze względu na powrót do radomskiej hali Jakuba Dłoniaka, który jeszcze w ubiegłym sezonie występował w barwach Rosy Radom. W poprzednich rozgrywkach w drużynie Śląska grał z kolei obecny rozgrywający Rosy, Danny Gibson. Pojedynek reprezentantów Polski - Kamila Łączyńskiego i Roberta Skibniewskiego również zapowiada się pasjonująco.

Początek meczu Rosa Radom - WKS Śląsk Wrocław w piątek (21 listopada) o godz. 18:00 w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu, ul. Narutowicza 9. Zapraszamy na naszą relację LIVE!Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl) / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/2_sport/koszykowka/tn_dsc_1904.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96