KONKURS! Wygraj bilet na Rosę!

KONKURS! Wygraj bilet na Rosę!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
W najbliższą sobotę (12 października, godz. 15:30) Rosa Radom rozpocznie swój drugi sezon w Tauron Basket Lidze. Na inaugurację radomianie podejmą we własnej hali Stabill Jezioro Tarnobrzeg. Mamy do rozdania bilety na ten pojedynek! Aby wygrać wejściówkę należy odpowiedzieć na pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi:
- Którzy zawodnicy z aktualnej kadry Rosy (podaj imiona i nazwiska) reprezentowali barwy tego zespołu w poprzednim sezonie?

Odpowiedzi na pytanie, wraz ze swoim imieniem, nazwiskiem, i zgodą na publikację danych osobowych (w przypadku wygranej na potrzeby tego konkursu) należy wysyłać na adres m.nowak@cozadzien.pl (w temacie wpisując: Konkurs: Rosa - Jezioro) do środy 9 października do godz. 18:00. Rozstrzygnięcie konkursu tego samego dnia wieczorem.

Spośród nadesłanych odpowiedzi wylosujemy trzech zwycięzców, którzy otrzymają pojedynczą wejściówkę na mecz pierwszej kolejki sezonu 2013/2014 Tauron Basket Ligi pomiędzy Rosą Radom a Stabill Jeziorem Tarnobrzeg (początek spotkania w sobotę 12 października o godz. 18:00 w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Narutowicza 9 w Radomiu).

UWAGA! W powyższym konkursie rozdamy trzy bilety, a ponadto jeszcze jeden będzie do wygrania na naszym fanpage'u CozadzienSport na Facebooku. Polubcie i śledźcie uważnie!

Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl)

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy