Kolejny beniaminek rywalem Rosy

Kolejny beniaminek rywalem Rosy
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Wikana Start Lublin, czyli kolejny z pięciu beniaminków Tauron Basket Ligi stanie w piątek (7 listopada) na drodze Rosy Radom w meczu szóstej kolejki rozgrywek.

W poprzedniej serii gier Rosa musiała uznać wyższość mistrza Polski, PGE Turowa Zgorzelec. Choć radomianie przez trzy kwarty prowadzili wyrównany bój z faworyzowanym rywalem, to fatalna czwarta kwarta spowodowała, że podopieczni trenera Wojciecha Kamińskiego ulegli przeciwnikowi dziewiętnastoma punktami.

Zespół z Lublina mierzył się z kolei z innym beniaminkiem, drużyną Polskiego Cukru Toruń. Lublinianie zwyciężyli u siebie 75:62.

Po pięciu ligowych kolejkach Rosa ma na swoim koncie trzy zwycięstwa i dwie porażki i zajmuje piąte miejsce w tabeli. Odwrotny bilans (dwie wygrane i trzy przegrane) ma Wikana Start co przekłada się na ósmą lokatę.

W bieżącym sezonie radomianie jeszcze ani razu nie przegrali we własnej hali i w piątkowy wieczór zrobią będą chcieli ponownie swój obiekt obronić.

Początek meczu Rosa Radom - Wikana Start Lublin w piątek (7 listopada) o godz. 18:00 w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu, ul. Narutowicza 9. Zapraszamy na nasza relację LIVE!Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl) / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy