Jakub Zalewski przenosi się z Rosy do Siarki

Jakub Zalewski przenosi się z Rosy do Siarki
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Wychowanek Piotrówki podpisał kontrakt z klubem Tauron Basket Ligi, w którym dołączy do innego radomianina, Daniela Walla.

Zalewski w ostatnim czasie spędzał coraz mniej czasu na parkiecie. W minionym sezonie na boisku przebywał średnio 5 min 36 s.

- Po 11 latach spędzonych w Rosie przyszedł czas na zmiany. Od przyszłego sezonu będę reprezentował barwy KKS Siarki Tarnobrzeg. Dziękuję zarządowi radomskiego klubu, prezesowi Przemysławowi Saczywko i Romanowi Saczywko za wieloletnią współpracę. Serdeczne podziękowania kieruje również do generalnego menedżera, Roberta Bartkiewicza, który miał duży wpływ na mój rozwój jako koszykarza. Dziękuję też wszystkim osobom związanym z klubem, które przyczyniły się do jego dobrego wizerunku oraz wszystkim kolegom, z którymi przez wiele lat tworzyliśmy zgrany zespół. Nie mogę zapomnieć o kibicach, którzy na wszystkich szczeblach rozgrywkowych zapełniali halę, wspierali Rosę i mnie. Fajnie było dla was grać, słyszeć wasz doping i za to wielkie dzięki - powiedział Jakub Zalewski dla oficjalnego fanpage Rosy Radom na facebooku.

MN / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy