Darnell Jackson już w Radomiu! (VIDEO)

Darnell Jackson już w Radomiu! (VIDEO)
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.


Darnell Jackson (na zdjęciu) to mistrz akademickiej ligi NCAA. Tytuł ten zdobył w 2008 roku w barwach University of Kansas. Po skończeniu uczelni został wybrany w drafcie przez Miami Heat i od razu oddany do Cleveland Cavaliers.

W Cleveland spędził dwa sezony z przerwami na występy w lidze D-league. Przed startem rozgrywek 2010/11 został oddany do Milwaukee Bucks, gdzie rozegrał jeden mecz i przeszedł do Sacramento Kings.

Następnie przyleciał do Europy, gdzie występował w lidze Ukraińskiej. W kolejnych sezonach grał m.in. w lidze chińskiej, filipińskiej oraz w USA D-league. Ostatni sezon spędził w Turcji, gdzie prezentował się z bardzo dobrej strony. Po zakończeniu gry w Europie wyjechał do Wenezueli, gdzie pomógł zespołowi Marinos de Anzoatequiw w walce o mistrzostw kraju.

W czwartek (8 września) wraz z przedstawicielami ROSY Radom wspólnie przywitaliśmy i odebraliśmy z lotniska Chopina w Warszawie nowego zawodnika radomskich Smoków! Zapraszamy do obejrzenia krótkiego materiału video, przygotowanego przez Adama Kurasiewicza.Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy