Damian Jeszke znalazł nowy klub

Damian Jeszke znalazł nowy klub
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Damian Jeszke do Radomia trafił jako 18-latek. Przez cztery sezon rozwijał swój talent pod okiem Wojciecha Kamińskiego. W tym czasie występował zarówno w pierwszym jak i drugim zespole. Ze „Smokami” zdobył wicemistrzostwo kraju, Puchar i Superpuchar Polski. Grał również w europejskich pucharach – FIBA Europe Cup i Lidze Mistrzów.

W ostatnim sezonie Damian Jeszke nie radził sobie najlepiej. Po kontuzji, odniesionej na początku rozgrywek, nie mógł wrócić do dawnej dyspozycji i dostawał coraz mniej szans do gry. Po zakończeniu sezonu wygasła jego umowa z ROSĄ i nie została przedłużona. Teraz „Jeżu” trafił do AZS-u Koszalin, z którym związał się rocznym kontraktem.

O pierwszych transferach ROSY pisaliśmy - TUTAJ

- Zdecydowałem się na Koszalin, bo bardzo wiele osób przekonywało mnie do tego transferu. Myślę, że w nadchodzącym sezonie będziemy walczyć o dobre wyniki. A ja chce pomóc AZS-owi w sięganiu po jak najwyższe cele – powiedział Damian Jeszke, cytowany na oficjalnej stronie AZS-u Koszalin.

Damian Jeszke jest kolejnym zawodnikiem z radomską historię, który związał się z AZS-em. W Koszalinie występują już dobrze znani w Radomiu Daniel Wall i Jakub Zalewski. A zespół prowadzi Piotr Ignatowicz.


Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy