CZY ROSA ZDOBĘDZIE SUPERPUCHAR?

CZY ROSA ZDOBĘDZIE SUPERPUCHAR?
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Relację LIVE z tego pojedynku będzie można śledzić - TUTAJ.

Tradycyjne już mecz o Superpuchar Polski rozpocznie koszykarski sezon w naszym kraju. W tym spotkaniu spotykają się dwie najlepsze drużyny poprzednich rozgrywek, mistrz Polski – Stelmet Zielona Góra – i zdobywca krajowego pucharu – ROSA Radom.

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

ROSA do Zielonej Góry pojechała w najmocniejszym składzie. W autokarze znalazł się Daniel Szymkiewicz, który w ostatnich tygodniach zmagał się z urazem. Jednak decyzja o występie „Szymka” zapadnie dopiero po treningach w Zielonej Górze.Radomianie nie będą faworytem tego starcia. – Stelmet we własnej hali nie przegrał prawdopodobnie od ponad dwóch lat. Ale wierzę, że jeżeli zagramy tak jak potrafimy najlepiej, to jesteśmy w stanie osiągnąć dobry wynik – powiedział trener ROSY, Wojciech Kamiński. Cały wywiad ze szkoleniowcem możecie odsłuchać – TUTAJ.

Dobrej myśli są również nasi zawodnicy. – Damy z siebie wszystko, jeżeli zagramy tak jak w ostatnim spotkaniu z Asseco Gdynią, to może się to skończyć dla nas bardzo dobrze – powiedział Filip Zegzuła.

ROSA w zeszłych latach już parokrotnie pokazywała, że jest w stanie pokonać Stelmet. W miniom sezonie radomianie dwukrotnie pokonali zielonogórzan. Za pierwszym razem w ligowym spotkaniu we własnej hali, a później w finale Pucharu Polski. Blisko byli również w meczu o Superpuchar. Niestety w tamtym pojedynku do triumfu zabrakło zaledwie czterech sekund, a ostatecznie mecz zakończył się jednopunktowym zwycięstwem Stelmetu. Czy tym razem będzie lepiej? Dowiemy się w niedzielę późnym wieczorem. Relację LIVE z tego pojedynku będą mogli Państwo śledzić TUTAJ.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy