Zamarzł w studni. Bliscy nie widzieli go kilka dni

Zamarzł w studni. Bliscy nie widzieli go kilka dni
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Do tragicznego odkrycia doszło we wsi Bardzice w gminie Kowala. Strażacy zgłoszenie otrzymali o godz. 11.34. - Mężczyzna został znaleziony w studni przez kogoś z rodziny. Miał ok. 60 lat. Na miejscu był lekarz, który stwierdził zgon, swoje czynności prowadził także prokurator - informuje dyżurny straży pożarnej. 

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

car

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Anonim
lub
  • avatar
    ~Meg 2018-03-19 21:47
    I ja nie mówię, że napisała coś złego. Tylko pytam czy zna sytuację.
    • 50%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Meg 2018-03-19 21:43
    A czy to co jest napisane w na tej stronie to prawda ? Czy ten dziennikarz rozmawiał z kim z rodziny, że wie, że się nie interesowała?
    • 75%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~El 2018-03-19 21:33
    Pani Moniu Klara nic złego nie napisała tylko ma obiekcje co do rodziny. Nie wszyscy mieszkają z kimś. Czasem ktoś mieszka samotnie taki wybór. To jak ktoś kogoś szuka to chyba się interesuje. To na temat rodziny niech waży słowa
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Monia 2018-03-19 21:25
    Do Meg Przecież jest napisane : jak się okazało rodzina nie widziała go od kilku dni- coś nie uważnie czutasz Meg Klara ma rację- wiem bo mieszkam niedaleko i słyszałam o tym wypadku. A ta Klara to nie napisała nic złego
    • 75%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~El. 2018-03-19 21:23
    Pani Klaro jak pani nie zna kogoś to niech się pani nie wypowiada sie na temat rodziny. Czy pani odwiedza codzienne swoich bliskich z rodziny ? Jak pani może odwiedzić wszystkich Wiedeń dzień to super. Nie wszyscy starsi ludzie korzystają z dóbr spolczesnej tachniki zapewne jak pani. Ja pani nie obrazem.
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Meg 2018-03-19 19:45
    Dlaczego pani pisze takie rzeczy skoro pani nie zna rodziny zmarłego? Dwa skąd pani wie, że nie był poszukiwany przez rodzinę?
    • 88%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Meg 2018-03-19 19:44
    Dlaczego pani pisze takie rzeczy skoro pan nie zna rodziny zmarłego? Dwa skąd pani wie, że nie był poszukiwany przez rodzinę?
    • 88%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Klara 2018-03-19 19:25
    Niezła rodzinka - nawet się nie zainteresowała co się działo z tym panem. A teraz pewnie wielki płacz i wielka pokazówka na pogrzebie. I ten napis na szarfie wiązanki : Kochanemu....... Tak Go kochali a nawet niezauważyli zniknięcia tego pana.
    • 73%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 2018-03-19 18:29
    Pić mu się chciało ????
    • 88%
    • |
    • oceń:
    • |
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

#WieszPierwszy

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Polecamy