W weekend będzie gdzie się pobawić

W weekend będzie gdzie się pobawić
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Zabujaj się w Rzeczniowie. To już kolejna edycja „Festiwalu w dechę”, przygotowanego z myślą o mieszkańcach Rzeczniowa i gmin sąsiednich. Start o godz. 15.

Więcej o Festiwalu w Dechę można przeczytać TUTAJ

Karawana Kultury w Zakrzewie i Jedlińsku. Wędrujący Festiwal Sztuki i Animacji 2017 Karawana w sobotę zawita do Zakrzewa (boisko sportowe), a w niedzielę do Jedlińska (OSiR). Wśród atrkacji festyny m.in.: spektakl „Awanturka z leśnego podwórka” w wykonaniu Teatru Bajlandia, rodzinne animacje oraz warsztaty teatralne „Moja historia”, realizowane przez stowarzyszenie Scena 96.

Po szczegóły można zajrzeć TUTAJ

Festyn rodzinny w Borkowicach. „Wakacyjny festyn rodzinny” rozpocznie się o godz. 16 przy pałacu Dembińskich. Będzie można obejrzeć występy artystyczne dzieci i młodzieży z borkowickich szkół, pośmiać się z klaunem Ricardo i kabaretem Wcięci Przypadkiem.

Więcej o festynie można przeczytać TUTAJ

Festyn gminny w Wolanowie. Impreza rozpocznie się o godz. 15 na boisku Zespołu Szkół. W programie m.in.: występ dzieci i młodzieży z GCK w Wolanowie i formacji 26-600, występy zespołów ludowych. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Playboys.

Szczegóły można znaleźć TUTAJ

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy