Tragiczny bilans: trzy osoby zginęły w wypadkach, dwie w pożarze

Tragiczny bilans: trzy osoby zginęły w wypadkach, dwie w pożarze
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Od piątku 21 grudnia na drogach Mazowsza doszło do 11 wypadków, w których zginęły trzy osoby. Policjanci zatrzymali także 109 nietrzeźwych kierowców. Wybuchły także dwa duże pożary.

23 grudnia w  Bartodziejach (pow. zwoleński) kierujący samochodem osobowym seat 18 - latek  najechał na leżącego na jezdni 23-latka, który poniósł śmierć na miejscu. Dzień później w Pawłowie (pow. mławski) kierujący samochodem audi 19 -latek z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku zdarzenia kierujący poniósł śmierć na miejscu, a pasażer (21 lat) z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Tego samego dnia w Unierzyżu (pow. mławski) kierujący samochodem audi 26 - latek stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku doznanych obrażeń kierujący poniósł śmierć na miejscu.

Na Mazowszu doszło także w tych dniach do dwóch dużych pożarów. W Wigilię w Hołowczycach Starych (pow. łosicki) – w wyniku pożaru drewnianego domu jednorodzinnego śmierć na miejscu poniosły dwie osoby w wieku 52 i 82 lat. Dzień później w Chlewiskach (pow. szydłowiecki) spłonęło poddasze hotelu znajdującego się w Pałacu Odrowążów. Strażacy ewakuowali sześć osób. Pożar gasiło 13 zastępów straży z powiatu szydłowieckiego, przysuskiego i Radomia. Miejsce zdarzenia zabezpieczali policjanci z Szydłowca.

26 grudnia zakończyła się się policyjna akcja „Bezpieczny weekend”, a do 2 stycznia będą trwać działania „Bezpieczne święta”. Na mazowieckich drogach będzie w tym czasie więcej policyjnych patroli.

red. K. S.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy