SKARYSZEW. Internet za darmo w urzędzie - Skaryszew - Co za dzień
baner


SKARYSZEW. Internet za darmo w urzędzie


W Urzędzie Miasta i Gminy w Skaryszewie można już skorzystać z bezpłatnego dostępu do Internetu w technologii WiFi. Każdy, kto przyjdzie z laptopem, telefonem komórkowym lub innym urządzeniem mającym możliwość dostępu do sieci może połączyć się z nternetem zupełnie za darmo.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.


- Chcieliśmy wyjść naprzeciw potrzebom naszych mieszkańców i dlatego postanowiliśmy otworzyć naszą gminną sieć – mówi burmistrz Skaryszewa Ireneusz Kumięga. - Wiemy, jak ważnym i jednocześnie jednym z najszybszych źródeł informacji jest internet. Błyskawicznie można wejść na strony www, otworzyć pocztę elektroniczną, e-administrację czy też e-bankowość. Chcieliśmy, aby nasi mieszkańcy przychodzący do urzędu mieli taką możliwość. Mamy nadzieję, że to udogodnienie okaże się przydatne dla mieszkańców i interesantów podczas załatwiania spraw.
baner

Darmowy internet obejmuje swoim zasięgiem budynek urzędu. Wystarczy wejść w ikonę internetu na swoim komputerze czy też innym urządzeniu pozwalającym na połączenie z siecią, połączyć się poprzez udostępnioną przez urząd darmową sieć o nazwie urząd_freewifi i już można wyszukiwać w internecie niezbędnych informacji. Sieć połączy się automatycznie bez konieczności podawania hasła zabezpieczającego.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.

 
red. cr/US


Wasze komentarze liczba komentarzy: 7
SKARYSZEW. Internet za darmo w urz?dzie
Wysłany 2017-03-20 18:18 Gość napisał:
O Boże jaki luksus. Skaryszew chyba jest jedna z ostatnich gmin gdzie jest Internet. Panie Burmistrzu wstyd ale lepiej tyle niż nic. A w Chomentowie też będzie bezpłatny
Wysłany 2012-02-02 09:09 sąsiad urzędasa napisał:
zwykły człowiek może i mandat dostanie a urzędasy i ich znajomi maja takie akcje głęboko gdzieś..... im przecież nikt nie będzie się nazrażał
Wysłany 2012-01-25 15:22 Mietek napisał:
No wreszcie się może opamiętają i przestaną NAS TRUĆ tym syfem z kominów.Palą czym chcą nie zważając na innych ludzi którym to bardzo przeszkadza.
Wysłany 2012-01-25 14:42 wampierz napisał:
Ja rozumiem, że protestujemy przeciwko ACTA, ale jawne "inspirowanie się" cudzą pracą jest chyba niemile widziane nie tylko względem prawa, ale i obyczajów? :)
Wysłany 2012-01-24 21:33 zdziwiony napisał:
Dziwne, gdyby rzecznik wypowiadał się inaczej w tej samej sprawie? :]


Polecany artykuł

Przytyk. Andrzejki Folkowe we Wrzosie Wójt gminy Przytyk Dariusz Wołczyński zaprasza wszystkich miłośników folkowej muzyki i...

x