PRZYSUCHA. Trzech mężczyzn zatrzymanych za kradzieże

PRZYSUCHA. Trzech mężczyzn zatrzymanych za kradzieże
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Policjanci z wydziału kryminalnego przysuskiej komendy kilka dni temu zatrzymali 41-letniego mężczyznę, który w okresie od grudnia 2016 do kwietnia na terenie gminy Borkowice kradł pieniądze oraz usiłował włamać się do budynków mieszkalnych. W trakcie wykonywanych czynności policjanci ustalili, że 28 kwietnia na terenie gminy Borkowice wykorzystując nieuwagę 77-letniego właściciela mieszkania, zabrał mu z portfela pieniądze w kwocie 600 zł. Ponadto policjanci ustalili, że również dwukrotnie usiłował włamać się do niezamieszkałych budynków mieszkalnych i pomieszczeń gospodarczych. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za te przestępstwa grozi mu kara do 10 lat więzienia.

3 maja dyżurny przysuskiej jednostki został powiadomiony o kradzieży w miejscowości Smogorzów motocykla honda CBR o wartości 10 tys. zł. Podjęte działania szybko doprowadziły do ustalenia podejrzanego o kradzież. Okazał się nim 24-latek. Został on zatrzymany przez policjantów i usłyszał zarzuty. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Do 5 lat więzienia grozi też 22-letniemu mieszkańcowi Skrzyńska podejrzewanemu o kradzież telefonu komórkowego. W miniony czwartek przysuscy policjanci zostali powiadomieni o kradzieży telefonu komórkowego w miejscowości Skrzyńsko. Natychmiastowa reakcja policjantów z wydziału prewencji doprowadziła do ustalenia i zatrzymania podejrzanego. Okazał się nim 22-letni mieszkaniec Skrzyńska. Skradziony telefon został zwrócony właścicielowi.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy