Przekraczają prędkość nawet o 90 kilometrów na godzinę!

Przekraczają prędkość nawet o 90 kilometrów na godzinę!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


- W piątek (9 maja) po południu policyjni motocykliści patrolowali drogę krajową nr 9. W Skaryszewie zwrócili uwagę na bmw, które jedzie w kierunku Radomia i przekracza dozwoloną w tym miejscu prędkość o ok. 40 km/h. Chcieli zatrzymać pojazd do kontroli, ale kierowca nie zatrzymał i zdecydowanie przyspieszył. Uciekając zajeżdżał innym autom drogę. Po chwili został na szczęście zatrzymany. Pojazd ten prowadził 39-letni mieszkaniec Warszawy, który zachowywał się bardzo arogancko wobec interweniujących policjantów. Za niestosowanie się do poleceń funkcjonariuszy i stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym zatrzymano jego prawo jazdy i policjanci skierują wniosek o ukaranie do sądu - relacjonuje Justyna Leszczyńska z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.

Kolejnego pirata drogowego motocykliści zatrzymali w piątek na drodze krajowej nr 12. W miejscowości Wawrzyszów zauważyli bmw, które jedzie od Wolanowa i zdecydowanie przekracza dozwoloną w tym miejscu prędkość. Pomiar wykazał, że jedzie o 90 km/h za szybko. Policjanci natychmiast zatrzymali pirata i 45-letni mężczyzna otrzymał 500 złotych mandatu i 10 punktów karnych.

Natomiast w niedzielę około południa policjanci na motorach zauważyli na ulicy Warszawskiej w Radomiu zatrzymujące się przed przejściem pojazdy. Jadący drugim pasem w kierunku Warszawy opel, który prowadził 23-latek, nawet nie zareagował i ominął pojazdy. To samo zrobił jadący za nim tir, za którego kierownicą siedział 41-letni mężczyzna. Policjanci po chwili zatrzymali pojazdy, a ich kierowcy za omijanie pojazdu, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych otrzymali wysoki mandat, a na ich konto trafiło 10 punktów karnych.


Źródło: KMP Radom

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Polecamy