Pojedź rowerem na Tyndy-Ryndy

Pojedź rowerem na Tyndy-Ryndy
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Podobnie jak w tamtym roku podczas jarmarku „Tyndy-Ryndy” uczestnicy będą mogli wziąć udział w grach i zabawach dla dzieci i dorosłych. Organizatorzy przygotowali również konkursy z nagrodami. Impreza jest związana z promocją folkloru, dlatego przede wszystkim będzie to świetna okazja do posłuchania zespołów ludowych. Na scenie nie zabraknie gospodarzy wydarzenia czyli Zespołu Śpiewaczego „Bieniędzice”, który do tańca i zabawy zaprosi wspólnie z Kapelą Czesława Golińskiego.

Poza muzyką i dobrą zabawą na uczestników jarmarku będą czekały kiełbaski z grilla, potrawy regionalne i pokazy straży pożarnej.

Tego samego dnia odbędzie się wyprawa rowerowa organizowana przez Radomską Grupę Mediową i stowarzyszenie Co Za Jazda! Miłośnicy wycieczek rowerowych będą mieli okazję pojechać do Bieniędzic, więc jest to świetna okazja by na jarmark „Tyndy-Ryndy” wybrać się np. rowerem.

Aby zapisać się na wyprawę z cyklu Co Za Jazda! Należy wysłać SMS pod nr 7248 (2,46 zł z VAT) o treści: JAZDA.BIENIEDZICE.IMIENAZWISKO.

Otrzymacie wtedy SMS-a zwrotnego, który będzie potwierdzał uczestnictwo, dlatego koniecznie takiego SMS-a trzeba zachować.

Organizatorzy jarmarku „Tyndy-Ryndy” zapewniają, że każdy znajdzie coś dla siebie. Impreza jest tak zaplanowana, by łączyła pokolenia. Całość rozpocznie się o godz. 14 i potrwa do godz. 22.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy