Pijany jechał kradzionym autem bez świateł

Pijany jechał kradzionym autem bez świateł
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Policjanci ze Skaryszewa patrolowali w sobotę okolice gminy, zatrzymali do kontroli fiata uno, który jechał bez włączonych świateł. - Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 30 – letniego kierowcy, mieszkańca Radomia. Badanie alkomatem wykazało blisko promil alkoholu w organizmie. Okazało się również, że pojazd, którym jechał jest kradziony - informuje Justyna Leszczyńska z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.  

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a sprawą zajęli się policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu.  - Jak ustalili, mężczyzna w piątek pojechał autobusem do Kielc do swojej dziewczyny. Następnego dnia, gdy chciał wrócić okazało się, że uciekł mu autobus, dlatego postanowił „pożyczyć” jakiś samochód. Ukradł zaparkowanego na parkingu fiata uno i wracał do domu – dodaje Justyna Leszczyńska.

30-latek odpowie za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu i kradzież z włamaniem. Zastosowano wobec niego policyjny dozór. Za przestępstwa, których się dopuścił grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.


Źródło: KMP Radom/ fot. archiwum

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy