Pijani powodowali w weekend wypadki. Mogli zabić!

Pijani powodowali w weekend wypadki. Mogli zabić!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

[gallery id=823]

W piątek 22 listopada około godz. 23 na ulicy Podwalnej renault uderzył w słup oświetleniowy. Kierowcą był 32-letni pijany mężczyzna. Badanie wykazało ok. 1,5 promila alkoholu w organizmie. W aucie był też 44-letni, równie pijany pasażer.

W sobotę w miejscowości Parznice vw golf nie ustąpił pierwszeństwa pojazdowi marki Opel, doprowadzając do zderzenia obu aut. 30-letni kierowca golfa miał 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Tego samego dnia na ulicy Miłej policjanci z Wydziału Patrolowo Interwencyjnego zatrzymali volvo – 43 –letni kierowca miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Zaś policjanci z Jedlińska zatrzymali na terenie gminy 28-letniego kierowcę bmw z 2 promilami.

W nocy z soboty na niedzielę policjanci z Pionek zatrzymali pojazd ciężarowy marki Volvo z naczepą. 28-letni kierowca tego taboru nie posiadał uprawnień do prowadzenia auta ale miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie.

Policjanci z KP I zatrzymali w niedzielę około 4 rano na ulicy Wernera w Radomiu opla corsę bez ważnych badań technicznych, a 21-letni kierowca miał 1,5 promila alkoholu. Natomiast policjanci z radomskiej drogówki zatrzymali na terenie gminy Skaryszew 19-letniego kierowcę vw, który prowadził auto z promilem alkoholu w organizmie.

W niedzielę 24 listopada po godz. 17 u zbiegu ulic Wernera i Mireckiego w Radomiu doszło do zderzenia dwóch pojazdów: opla i forda. Jak ustalili policjanci, 31-letni kierowca opla zafiry nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z fordem mondeo. Kierujący oplem miał blisko promil alkoholu we krwi.


W niedzielę około godz. 23 od Zakrzewa w kierunku Radomia jechał pojazd marki Audi. W miejscowości Mleczków, podczas wyprzedzania innego pojazdu, kierująca audi straciła panowanie nad autem, zjechała na przeciwny pas ruchu i wjechała do przydrożnego rowu. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 35-latki i badanie wykazało blisko 3 promile alkoholu w organizmie.

- Wszystkim pijanym kierowcom policjanci zatrzymali prawo jazdy. Teraz odpowiedzą za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Trzeba mieć świadomość, że jazda pod wpływem alkoholu jest przestępstwem i ryzykujemy nie tylko utratę prawa jazdy i pozbawienie wolności, ale przede wszystkim narażamy swoich bliskich, którzy z nami podróżują, a także innych uczestników ruchu drogowego na utratę życia lub zdrowia - mówi Justyna Leszczyńska z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.

Źródło: KMP Radom

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Ostatnio komentowane

Trasa N-S. Złożona oferta jest za droga

~ Jaki ten PiS jest niedobry,jaki kaczy! 1-Przyznał na dziecko 500 złotych przez co zlikwidował w 80% biedę w Polsce. 2-Przywrócił wiek emerytalny dla kobiet od 60 lat dla mężczyzn od 65 lat. 3-Podniósł płacę minimalną do kwoty 2100 złotych. 4-Podniósł minimalną stawkę godzinową do kwoty 13 zł. 50 gr. 5-Podniósł emeryturę minimalną do kwoty 1000 złotych. 6-Praktycznie zlikwidował bezrobocie,które obecnie jest na poziomie około 6,5% 7-Przyznał też darmowe leki dla seniorów w pewnym wieku. 8-Buduje mieszkania dla obywateli z bonifikatą w systemie „mieszkanie plus” 9-Od stycznia 2018 r. kwota wolna od podatku 8 tys. złotych-nie dla każdego. 10-Przytrzasnął paragrafami lepkie łapki oszustom od Vat-u przez co budżet Polski zyskał około 30 miliardów złotych. a)Mafii paliwowej. b)Mafii tytoniowej i papierosowej. c)Mafii alkoholowej. 11-Rozpędził gospodarkę aż do wrzenia! a)Teraz zapewne znany schładzacz koniunktury czeka w blokach startowych z pełną konewką wody. Zreformował: I-Wymiar Sprawiedliwości,którego domagali się wyborcy w 80% według sondaży. II-Zamierza wszcząć postępowanie roszczeniowe w sprawie reparacji wojennych wobec naszego Zachodniego sąsiada jak i mam nadzieję sąsiada Wschodniego. III-Chce przyznać 500+ emerytom. Ja już nie mogę biorę szturmówkę Unijną i maszeruję na Nowogrodzką. Czy panie ubrane na czarno z parasolką oraz organizacja na trzy duże litery mnie wesprą ?

Polecamy