Matka z dzieckiem potrącona na pasach we Wsoli

Matka z dzieckiem potrącona na pasach we Wsoli
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Jak poinformował nas czytelnik, na przejściu dla pieszych we Wsoli przy ul. Warszawskiej potrącono rowerzystę. - 51-letni kierowca audi nie zastosował sie do sygnalizacji świetlnej. Wjechał na przejście na czerwonym świetle. Potrącona kobieta pradopodobnie ma złamania kończyn dolnych - mówi asp. Kamila Adamska z KMP w Radomiu. Matkla i dziecko zostali zabrani do szpitala.

Milena Majewska, fot. czytelnik

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Anonim
lub
  • avatar
    ~ 2017-11-28 21:06
    Komentarz usunięty
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 2018-01-10 07:46
      Hiena.
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~brys 2017-11-29 13:14
    kij ma dwa końce kierowcy jedno piesi drugie tylko ten drugi jest bardziej poszkodowany nawet jak wchodzi mając pierwszeństwo pytanie czy kobieta prowadziła czy wjechała na przejście czy miała kamizelkę odblaskową kask itp jadąc z dzieckiem uważać należy podwójnie mnie kiedyś uczono że zanim wejdziesz na jezdnie należy spojrzeć w lewo potem w prawo następnie jeszcze raz w lewo dzisiaj mówi się masz pierwszeństwo i mając go ludzie giną więcej ostrożności z obu stron a wypadków będzie mniej
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 2018-01-10 07:45
      Przecież pisze, że prowadziła rower.
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 2017-11-30 17:49
    Ostatnio zstrzymałam się na prawym pasie bo było świstło czerwone dzieci były już na przejściu a bus minął mnie lewym padem i pojechał dzieci buły przerażone właśnie na tym samym przejściu
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 2017-11-29 15:42
    Prawda jest taka ze barany nie umiej jeździć i tyle sama jestem kierowca i matką i mieszkam niedaleko widze jak niektórzy jeżdżą
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Kierowcaq 2017-11-28 17:53
    Jechalem ze 40 m za tym audi, była godz 8 i strasznie słońce oślepiało. Mimo, że nie jechał szybko nic nie mogłem zrobić, wszystko trwało ułamki sekund. Wybiegłem udzielić pomocy . Chłopiec miał grubą kurtkę i plecak, ktory zamortyzował uderzenie. Mama chłopca miała poważniejsze obrażenia, ale mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy.
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~świadek 2017-11-29 10:25
      bzdury, ja też jechałam na równi z audi , i nic mnie nie oślepiało. ,bzdury zagapił, zamyślił sie o czymś . Całe to zdarzenie trzymało mnie b. długo. Swiatło czerwone paliło sie juz jakis czas, nie zapaliło mu sie przed nosem.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Miki 2017-11-28 23:54
    Ja bylem trzecim samochodem za audi. Widok byl okropny. Jeszcze dziecko ktore przytulala jakas starsza kobieta. Nie mogle jechac dalej. Mimo ze jestem mezczyzna bardzo mna to wstrzasnelo. Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i wszyscy dojda do siebie.
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 2017-11-28 17:29
    Mieszkam niedaleko.Kierowcy nie zwracają uwagi na światła.Moje dzieci przechodzą na następnych pasach.Tam jest to samo.Dzieci boją się wejść na jezdnię pomimo że mają zielone.
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Prz 2017-11-28 10:51
    ten odcinek jakiś pechowy co 2-3 dni albo ktoś komuś w tył wjeżdża albo tak jak dziś...
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~An 2017-11-28 13:33
      odcinek jak odcinek, ludzie są rozkojarzeni
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 2017-11-28 09:26
    konkretnie rowerzystka z 4 letnim chłopcem.
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

#WieszPierwszy

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Polecamy