II Sąsiedzko Rodzinny Piknik w Rudzie Wielkiej

II   Sąsiedzko Rodzinny Piknik w Rudzie Wielkiej
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Wielkim powodzeniem cieszył się quiz / każdy los wygrywał/, malowanie twarzy, zamek dmuchany,darmowa wata cukrowa oraz popcorn i wiele innych konkursów rodzinnych. Nikt nie odszedł z pustymi rękoma.

Nie można nie wspomnieć o pysznym smalcu swojej roboty z chlebem i ogórkami, a smakowitych ciast nie powstydziłby się wytrawny cukiernik.

Świetnym pomysłem były koce na trawie, na których leżakowały całe rodziny.

Pięknie zaprezentowały się również w występach artystycznych dzieci ze Stowarzyszenia i młodzież z zespołu ,,STEMTEX".

Patronat medialny nad imprezą objęło Radio Rekord a nad oprawą czuwał prowadzący Pan Krzysztof Witek, którego profesjonalizm rzucał się w oczy.

Grzechem byłoby nie wspomnieć o przystojnych Panach raczących wszystkich miłym uśmiechem, kiełbaskami i kaszanką z grilla, zasponsorowane przez hurtownię mięsa, wędlin i drobiu ,, CZAPLA".

Trzeba przyznać , że sponsorzy dopisali i hojnie wsparli naszą inicjatywę, a byli to: Zakład Garbarski ,, ZADORA" Dorota i Robert Załęccy, Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowe ,, PIK" ,, PIERROT" Płuciennik i Kołacz, Anna Kawalec , Agnieszka Włoskowicz, Kaufland, Rejonowy Zakład Energetyczny Skarżysko Kamienna, Firma ,, RASTER" Kielce, Firma ,,MONDI" Rzeczków Kolonia, Firma ,, DOMOROL" Wierzbica ,Pan Marek Zenon Wilczyński Radom, Pan Mariusz Filus- Firma ,, INTER BROKER", ,, ECHO DNIA", Piekarnia Fogiel & Fogiel, ,, Słodkie Upominki" Słodycze reklamowe Warszawa , za co serdecznie dziękujemy. Fundatorem głównej nagrody w quizie, przecudnej urody roweru, był Wójt Gminy Wierzbica Pan Zdzisław Cezary Dulias, który wspiera i propaguje inicjatywy lokalne, gdyż to jest zaczątek społeczeństwa obywatelskiego.

Wszystkim dziękujemy za udział w imprezie i zapraszamy za rok.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy