Cztery wypadki, siedem osób rannych!

Cztery wypadki, siedem osób rannych!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
[gallery id=894]

Tylko w niedzielę na terenie naszego miasta i powiatu doszło do czterech wypadków drogowych, gdzie zostało rannych siedem osób. Przyczynami tych zdarzeń była nieostrożność, niedostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze, a także wymuszenie pierwszeństwa.

Do pierwszego zdarzenia doszło 22 grudnia po godz. 5 w Jedlińsku. Jadący od Radomia w kierunku Warszawy renault najprawdopodobniej wpadł w poślizg i uderzył w barierę ochronną. Dodatkowo uderzył w niego jadący za nim vw. Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala. Około godz. 6.30 kolejny wypadek miał miejsce u zbiegu ulic Wernera i Mireckiego w Radomiu. Seat toledo jadący od ulicy Malczewskiego, wykonując manewr skrętu w lewo, wymusił pierwszeństwo i zderzył się z oplem, który jechał od ulicy Kieleckiej. Dwóch pasażerów seata trafiło do szpitala. Kolejne wypadki miały miejsce około godz. 8. W Zakrzewie. 81-letni kierowca trabanta, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w hydrant, natomiast w miejscowości Lisów, kierująca fiatem punto uderzyła w słup.

W niedzielny poranek policjanci odnotowali także 5 kolizji. Na ulicy Dębowej w Radomiu dwóch kierowców (skoda i seat) wjechało w ogrodzenie posesji, na Trojańskiej skoda uderzyła w ogrodzenie szkoły, na Witkacego citroen wjechał do rowu, a w miejscowości Klwatka Królewska vw uderzył w znak drogowy.

- Apelujemy do kierowców, aby wsiadając do auta pamiętali o wydłużonej drodze hamowania, ograniczeniu prędkość i zachowaniu ostrożności. Na drogach robi się ślisko, dlatego noga z gazu i zwiększajmy odległości pomiędzy pojazdami - mówi Justyna Leszczyńska z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.

Źródło: KMP Radom

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy