BIAŁOBRZEGI. Pijany kierowca uderzył w drzewo

BIAŁOBRZEGI. Pijany kierowca uderzył w drzewo
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
W środę (2 grudnia) przed godz. 7 w miejscowości Biejkowska Wola kierujący audi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Kierujący obywatel Ukrainy w wydychanym powietrzu miał niemal 2,5 promila alkoholu.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach o godz. 7. przyjął zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Biejkowska Wola. Natychmiast wysłany tam został patrol. Kiedy policjanci przyjechali na miejsce zobaczyli rozbity samochód Audi A4, który wbity był w drzewo w przydrożnym rowie. Policjanci poszkodowanemu kierującemu udzielili pomocy medycznej oraz sprawdzili jego stan trzeźwości. Jak się szybko okazało był pijany. Urządzenie do badania zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu wskazało niemal 2,5 promila.

Policjanci 23-letniemu kierującemu zatrzymali prawo jazdy. Mężczyznę z obrażeniami ciała przewieziono do szpitala w Radomiu.


- Każda liczba zatrzymanych nietrzeźwych kierujących to poważne zmartwienie. Każdy nietrzeźwy wsiadający „za kółko” to śmiertelne zagrożenie na drodze. Dlatego Policja apeluje o zdrowy rozsądek i więcej wyobraźni. Zdajmy sobie sprawę z tego, że zarówno pijany kierujący samochodem, jak i rowerem stanowi realne zagrożenie na drodze nie tylko dla siebie, ale i dla innych uczestników ruchu. Apelujemy do wszystkich, którzy widzą pijanego wsiadającego za kierownicę, aby starali się udaremnić jego jazdę oraz informowali policji - mów Aleksandra Calik.

Źródło: KPP Białobrzegi

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Polecamy