39-letnia kobieta zginęła w wypadku

39-letnia kobieta zginęła w wypadku
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Do zdarzenia doszło w środę ok. godz. 19. Kierujący pojazdem marki bmw jadąc w kierunku Przytyka uderzył w jadący w tym samym kierunku pojazd marki nissan, którym kierowała 39-latka. Kobieta, która wracała do domu zginęła na miejscu zdarzenia. Trzech mężczyzn w wieku 24 – 29 lat, podróżujących bmw trafiło do szpitala. Wszyscy byli nietrzeźwi. 

Policjanci wykonują czynności pod nadzorem prokuratura i wyjaśniają wszystkie okoliczności tego tragicznego wypadku. 

Nieprzestrzeganie przepisów, nadmierna prędkość, alkohol to główne przyczyny wypadków. Brawura i bezmyślność na drodze często kończą się dramatem, nie tylko dla poszkodowanego, ale także dla  sprawcy zdarzenia oraz ich rodzin. Apelujemy o ostrożność, rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. 

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

czd

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Anonim
lub
  • avatar
    ~Emil 2018-10-18 10:45
    Wsiokom powinni zabronić jeżdżenia samochodami.
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~BMW 2018-10-26 09:40
      Wsiokom .... to ludzie niższego sortu czy co ? Wypadki do do siebie mają że wszędzie się zdarzają czy to Wieś, Miasto, dom czy obora, Oczywiste jest to że nie powinni prowadzić w takim stanie pojazdu mechanicznego bądź nawet wychodzi z domu, Kierowca poniesie surową karę na jaką zasłużył szkoda że jego towarzysze nie będą odpowiadali na równi z nim bo według mnie wszyscy trzej powinni ponieść surowe kary.
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~ziom 2018-10-18 10:41
    Zaje...ć !!!!
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 2018-10-20 12:54
      Ciebie to ja mogę zaraz za.....ac
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Bolo 2018-10-24 11:15
      Bronisz pijanych czubków którzy zabijają samochodami ludzi.
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~GalAnonim 2018-10-24 11:14
    Jak to czytam że to nie pierwszy raz tak się wozili. To nigdy policja miejscowa się nimi nie zajeła. Może cywile powinni się nimi zająć.
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~ 2018-10-20 11:01
    Komentarz usunięty
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 2018-10-18 14:12
    Pani Ola była przedszkolanką, uczyła moje dzieci. Mam nadzieje że tych trzech bolków przeżyje, że mają połamane kręgosłupy i do końca swojego długiego życia będą unieruchomieni. Śmierć jest dla nich najlżejszą karą.
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Iza 2018-10-19 14:17
      Przedszkolanką z którego przedszkola?
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2018-10-19 19:36
      Przytyk
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 2018-10-19 19:25
    Wspolczucie dla rodziny, a sprawcow jak wyjda ze szpitala! ,wyslac na syberie, dac suchy chleb i zimna wode i trzymac ich tam do konca zycia.
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 2018-10-18 13:18
    Masakra ja ta Panią znałam nauczycielka. Pani Ola. Niech Bóg ma ją w swojej opiece a jej córeczkę niech broni od złego... A tych pijakow niech zamkną dozywocie
    • 88%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 2018-10-19 14:19
      W której szkole uczyła?
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Olaf 2018-10-18 09:27
    I co najlepsze oni uszli z życiem a ta biedna niczemu nie winna, młoda kobieta zginęła
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar