"Życie pokazało, że nie daliśmy rady"

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Armin Tomala o meczu z Bronią Radom w Pucharze Polski.

Trener Radomiaka - Armin Tomala
O krótki komentarz po meczu Pucharu Polski poprosiliśmy trenera Radomiaka Radom, Armina Tomalę. Radomiak po 120min meczu remisował bezbramkowo z Bronią Radom.
Górą w konkursie rzutów karnych okazali się zawodnicy radomskiej Broni.


Zawodnicy na to spotkanie wyszli z nastawieniem, że chcą grac nawet z drobnymi urazami. Jacek Moryc niestety musiał po kilkunastu minutach zejść z boiska i najprawdopodobniej odnowiła się kontuzja u Aleksa Dubiny. Co do samego meczu, często chwalę rywali, za dobra grę w obronie czy ataku,  natomiast spodziewałem się czegoś lepszego jeżeli chodzi o Bron Radom. Jest to drużyna, która aspiruje o awans w lidze, a w dzisiejszym meczu chcieli tylko się bronić. Do samego końca udało im się utrzymać remis i doprowadzić do rzutów karnych, a jak wiemy karne to loteria i tak też wyszło. Co do gry zawodników jestem zadowolony.  Byliśmy bliżej do strzelenia bramki, lepiej wytrzymaliśmy fizycznie to spotkanie.
Uważam, że w całym meczu z naszej strony było dość sporo składnych, zespołowych akcji.  Graliśmy do samego końca, jednak życie pokazało, że nie daliśmy rady. - podsumował to spotkanie trener Radomiaka, Armin Tomala.Adam Kurasiewicz

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy