"Zieloni" przygotowują się do meczu z Puszczą Niepołomice

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Piłkarze II-ligowego Radomiaka Radom odbyli w środę ostatni poważny trening przed zbliżającym się meczem z Puszczą Niepołomice.Podczas zajęć do dyspozycji trenera Armina Tomali, byli wszyscy piłkarze. Do zajęć powróciło dwóch zawodników, którzy ostatnio borykali się z urazami. Mowa tu oczywiście o Łukaszu Derbichu oraz Rossim Leandro.

"Zieloni" odbyli dziś typowy trening taktyczny przed sobotnim, wyjazdowym meczem z Puszczą Niepołomice. Jutro podopieczni Armina Tomali dostają dzień wolnego, zaś w najbliższy piątek czeka ich tylko rozruch i najprawdopodobniej wyjazd do Niepołomic.

- Na dzisiejszych zajęciach przede wszystkim pracowaliśmy nad elementem gry w defensywie wszystkich formacji, gdyż jak wiemy, jest to istotny element, by nie tracić bramek w meczach. Również przećwiczyliśmy kilka schematów taktycznych, przed zbliżającym się meczem w Niepołomicach m.in trenowaliśmy warianty rozegrania akcji oskrzydlających. Jutro mamy dzień wolny, zaś w piątek po południu czeka nas tylko rozruch i najprawdopodobniej wyjazd do Niepołomic. - powiedział szkoleniowiec Radomiaka Radom.

Środowego treningu nie dokończył Piotr Wlazło. Pomocnik Radomiaka od kilku dni narzeka na ból w stawie skokowym.

- Piotrek odczuwa ból w stawie skokowy. Już po meczu z Olimpią zgłosił nam ten uraz. Gdzieś w tym spotkaniu lekko podkręcił nogę i pod koniec dzisiejszych zajęć wolał zejść i oszczędzać zdrowie. Do meczu pozostało jeszcze kilka dni, także zobaczymy, jak będzie się czuć przed sobotnim spotkaniem - powiedział Armin Tomala.

W drużynie Radomiaka cieszy natomiast ogromne zaangażowanie każdego piłkarza. Miejmy nadzieję, że rywalizacja o grę w drużynie, znajdzie swoje odzwierciedlenie w najbliższym meczu z wiceliderem tabeli - Puszczą Niepołomice.Adam Kurasiewicz

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy