Z Legionovią o komplet punktów

Z Legionovią o komplet punktów
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Przywieźć cenne punkty do Radomia.

Po ostatnim wygranym meczu przed własną publicznością z Ursusem Warszawa 1:0, przyszedł czas na drugi mecz Zielonych na wyjeździe.

Radomiak RadomTym razem rywalem podopiecznych Armina Tomali będzie siódma drużyna w tabeli Legionovia Legionowo. Po czterech meczach rundy wiosennej zawodnicy Marka Papszuna zgromadzili na swoim koncie dziesięć punktów wygrywając trzy spotkania (Legionovia 2:0 Narew, Legionovia 1:0 Zawisza, Legionovia 2:0 Sokół) oraz odnosząc jeden bezbramkowy remis z drużyną MKS Kutno. Dzięki dobremu otwarciu rundy rewanżowej oraz nie straconej bramki w powyższych meczach, drużyna obecnie z bilansem 9 wygranych, 4 remisów oraz 8 porażek ma na swoim koncie 31pkt tracąc do lidera 13 punktów.  Najlepszym strzelcem drużyny Legionovii jest Łukasz Barankiewicz(8 goli).

Drużyna Radomiaka na wyjazdowe spotkanie jedzie w pełnym składzie. Podczas tego tygodnia, zawodnicy trenowali na sztucznej nawierzchni, na której zostanie rozegrany mecz w Legionovii. Gotowy do gry jest zarówno Aleksiej Dubina jak i Krystian Puton, którzy na pełnych obrotach uczestniczyli w zajęciach.
Mecz Radomiaka Radom z Legionovią Legionowo będzie ostatnim sprawdzianem przed środowymi derbami Radomia w Pucharze Polski.

My natomiast przeprowadzimy dla Państwa RELACJĘ LIVE z meczu Legionovia Legionowo - Radomiak Radom, która rozpocznie się w sobotę (14 kwietnia) od godz. 16. Serdecznie zapraszamy!Adam Kurasiewicz

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy