Z Legionovią o komplet punktów

Z Legionovią o komplet punktów
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Przywieźć cenne punkty do Radomia.

Po ostatnim wygranym meczu przed własną publicznością z Ursusem Warszawa 1:0, przyszedł czas na drugi mecz Zielonych na wyjeździe.

Radomiak RadomTym razem rywalem podopiecznych Armina Tomali będzie siódma drużyna w tabeli Legionovia Legionowo. Po czterech meczach rundy wiosennej zawodnicy Marka Papszuna zgromadzili na swoim koncie dziesięć punktów wygrywając trzy spotkania (Legionovia 2:0 Narew, Legionovia 1:0 Zawisza, Legionovia 2:0 Sokół) oraz odnosząc jeden bezbramkowy remis z drużyną MKS Kutno. Dzięki dobremu otwarciu rundy rewanżowej oraz nie straconej bramki w powyższych meczach, drużyna obecnie z bilansem 9 wygranych, 4 remisów oraz 8 porażek ma na swoim koncie 31pkt tracąc do lidera 13 punktów.  Najlepszym strzelcem drużyny Legionovii jest Łukasz Barankiewicz(8 goli).

Drużyna Radomiaka na wyjazdowe spotkanie jedzie w pełnym składzie. Podczas tego tygodnia, zawodnicy trenowali na sztucznej nawierzchni, na której zostanie rozegrany mecz w Legionovii. Gotowy do gry jest zarówno Aleksiej Dubina jak i Krystian Puton, którzy na pełnych obrotach uczestniczyli w zajęciach.
Mecz Radomiaka Radom z Legionovią Legionowo będzie ostatnim sprawdzianem przed środowymi derbami Radomia w Pucharze Polski.

My natomiast przeprowadzimy dla Państwa RELACJĘ LIVE z meczu Legionovia Legionowo - Radomiak Radom, która rozpocznie się w sobotę (14 kwietnia) od godz. 16. Serdecznie zapraszamy!Adam Kurasiewicz

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Ostatnio komentowane

Nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w sprawie al. Wojska Polskiego

~ Co do Postkomunisty, pozostawię bez komentzarza , czytaj wyżej jaka wypowiedź poszła to zrozumiesz, jełśi masz rozum. Co do tego co poprzedni włodarz zrobił każdy wie co dobrze co źle, jednak poza rondem popiełuszki i zwolińskiego, kawałkiem żółkiweskiego i al wojska polskiego z której strony ne wjeżdzasz do radomia już nie wjeźdzasz na kratery. ciag słowackiego, obwodnica trasa na przysuchę, to wszystko było realizowane przez poprzednią władze, pomimo ciagłych ,,nie" odnośnie dodacji. A teraz co? pieniądze sa a nic nie robia zadłużają miasto, o lotnisku wspominasz.. cóż bublem jest jego zarząd i prowadzenie nie sam pomysł lotniska. Kładka? to obecny prezydent zrealizował budowe i przyklepał ją. Mógł przeciez nie odbierać mało tego obejmując urzad miał prawo zgłosic wszelkie aneksy i nieprawidłowości. Na ulicach było bezpiecnziej? jeszcze 4 lata temu na własnym osiedlu cięzko było dostac w twarz, teraz to nie problem. Na drogach bezpieczniej? Ciekawe gdzie i od kiedy. Koleiny na żółkiewskiego, niesprawna sygnalizacja świetlna, 3/4 radomia w ogóle nie zostało odśnieżone i gdyby nie lekka odwilż nie dało by się w ogóle spod bloku wyjechać. Radze przejść się po radomiu wyjśc na zewnątrz a nie propagowac nieprawdy. Teraz jest finisz kadencji, albo Prezydent to wykorzysta i zrobi coś dla radomia albo dalej bedzie działał na jego niekorzyść i jego marzenie o zwolnieniu z przerastających go obowiązków będzie spełnione.

Polecamy