Wysokie zwycięstwo Radomiaka

Wysokie zwycięstwo Radomiaka
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Zgodnie z zapowiedziami w meczu z Energią Kozienice szanse do gry dostali zawodnicy, którzy w rundzie jesiennej rzadziej występowali na boisku. Dodatkowo w barwach Radomiaka zagrali piłkarze, którzy ostatnie miesiące spędzili na wypożyczeniu: Maciej Filipowicz (Pilica Białobrzegi), Michał Janik (Szydłowianka Szydłowiec), Rafał Stróżka (Energia Kozienice), Roman Skowroński (Orzeł Wierzbica) i Filip Adamczyk (Oskar Przysucha).

Galeria zdjęć


Natomiast na boisku nie zobaczyliśmy siedmiu podstawowych zawodników zespołu: Michała Kuli, Macieja Świdzikowskiego, Bartosza Sulkowskiego, Mateusza Radeckiego, Dariusza Brągiela, Leandro Rossi i Krzysztofa Ropskiego.

Spotkanie zgodnie z przewidywaniami toczyło się pod dyktando zawodników Jacka Magnuszewskiego. Radomianie otworzyli wynik już w 15. minucie po bramce Rafała Stróżki. W pierwszej połowie na listę strzelców wpisał się jeszcze Krzysztof Napora. Natomiast w końcowych minutach bramkarza Energii pokonali jeszcze Roman Skowroński, Krystian Puton i Paweł Wolski. Ostatecznie „Zieloni” wygrali 5:0.

W najbliższą sobotę radomianie rozegrają ostatni ligowy mecz w tym roku, kiedy to na wyjeździe zmierzą się ze Stalą Stalowa Wola.

Radomiak Radom - Energia Kozienice 5:0 (2:0) 
Bramki: Stróżka 15', Napora 35', Skowroński70', Puton K. 79', Wolski 80' 

Radomiak I połowa: Banasiak - Cieciura, Kucharski, Sylwestrzak, Janik, Napora, Chrabąszcz, Filipowicz, Stróżka, Kwiek, Śliwiński 

Radomiak II połowa: Adamczyk - Wasilewski, Sylwestrzak, Jędrzejczyk, Kucharski, Puton K., Agu, Puton W., Uliczny, Wolski, Skowroński

KD / fot. Joanna Gołąbek

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy