WYNIKI KONKURSU! Kody dostępu do transmisji meczu Radomiaka!

WYNIKI KONKURSU! Kody dostępu do transmisji meczu Radomiaka!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Przedstawiamy wyniki konkursu, w którym do wygrania były kody dostępu do transmisji z wyjazdowego meczu Radomiaka Radom z Olimpią Zambrów, którą będzie można obejrzeć na oficjalnej stronie klubu, radomiak.pl.

Aby zgarnąć kod należało wysłać e-maila ze swoimi danymi na podany przez nas adres. Wygrywały trzy osoby, które wysłały do nas wiadomości w kolejności jako piąta, dwudziesta pierwsza oraz czterdziesta. Są to:

- Wojciech Lenard
- Paweł Fortuna
- Aneta Bieńkowska

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i nadesłane wiadomości!


***

Transmisja przeprowadzona zostanie wraz z komentarzem w bitrate 1.1-1.3 Mbit/s (zalecamy do płynnego oglądania łącze min. 2 Mb/s). Jeden kod dostępu można wykorzystać jeden raz, ale po wpisaniu go w odpowiednie pole w razie potrzeby można odświeżać stronę, ponieważ kod zapisuje się w pamięci przeglądarki. W przypadku zawieszenia się obrazu czy dźwięku, można bez obaw przeładować stronę. Transmisja bez żadnych przeszkód powinna działać na standardowym komputerze z systemem Windows posiadającym standardowe przeglądarki internetowe z podstawowymi wtyczkami, włączoną obsługą cookies i łączem internetowym o prędkości min. 2 Mb/s. 

Koszt dostępu do transmisji wyniesie 7,5 PLN (e-przelew) oraz 9 PLN + VAT (SMS). Kibice mieszkający poza Polską będą musieli skorzystać z płatności e-przelewem, ponieważ numery SMS działają tylko na terenie Polski. Wśród kanałów e-płatności oprócz działających w Polsce banków będą również takie kanały jak PayPal czy SkyCash. Dostęp do transmisji: SMS o treści AP.RADOMIAK na numer 79068 (11,07 PLN z VAT) lub poprzez płatność przelewem on-line (7,5 PLN).

Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl)

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy