Wygrana z KSZO. Czas na starcie z Górnikiem Łęczna

Wygrana z KSZO. Czas na starcie z Górnikiem Łęczna
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ

W środę piłkarze Radomiaka Radom ponieśli pierwszą porażkę, podczas zimowych przygotowań do rundy wiosennej w II lidze. Zawodnicy Vernera Lićki po bezbramkowej pierwszej połowie w starciu z Legionovią Legionowo, w drugich 45 minutach dali sobie wbić, aż cztery bramki. Honorowe trafienie dla Zielonych zdobył Damian Szpak, a środowy mecz zakończył się wynikiem 1:4.

W piątek (3 lutego) Radomiak Radom zmierzył się z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. W barwach klubu z Radomia, po 4,5 roku przerwy powrócił Paweł Tarnowski i rozegrał 60 minut. Od pierwszych minut meczu, w bramce Zielonych kibice mogliśmy zobaczyć Piotra Banasiaka, który w ostatnim czasie borykał się z problemami zdrowotnymi. Radomiak Radom pokonał III-cio ligowca 1:0, a trafienie na wagę zwycięstwa zaliczył na dziewięć minut przed końcem pojedynku, Szymon Stanisławski. 

To jednak nie koniec towarzyskich pojedynków Zielonych w tym tygodniu. W sobotę (4 lutego) przez podopiecznymi prawdziwy sprawdzian przez rundą wiosenną. W Lublinie Radomiak Radom zmierzy się z ekstraklasową drużyną Górnika Łęczna, która prowadzona jest przez Franciszka Smudę. - To spotkanie będzie niezwykle ważne, a dla mnie i moich zawodników będzie solidnym sprawdzianem - zapowiada szkoleniowiec Radomiaka Radom, Verner Lićka.

Mecz Górnika Łęczna - Radomiak Radom, rozegrane zostanie w sobotę (4 lutego) o godzinie 15:30 na stadionie Arena Lublin. 

Radomiak Radom - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:0 (0:0) 
Bramki: Stanisławski 81'

Radomiak: Banasiak - Stróżka, Gurzęda, Zakrzewski, Tarnowski (60' Winsztal), Stanisławski, Colina, Filipowicz, Gilewski (46' Puton W.), Sokół (46' Piskorz), Szpak 
KSZO: Wierzgacz - Stachurski, Podstolak, Łatkowski, Chebda P., Nogaj, Mianowany, Mężyk, Burzyński, Gil, Grunt oraz Krupa, Sołtykiewicz, Niziołek, Ferens, Chebda D., Mąka, Łokieć, Dziadowicz, Bełczowski 

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy