Wisła przyjeżdża do Radomia

Wisła przyjeżdża do Radomia
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

W niedzielę minie 53 dni od czasu ostatniej ligowej porażki Wisły Puławy. Wicelider II ligi nie przegrał spotkania od 26 sierpnia, kiedy to w meczu piątej kolejki uległ na wyjeździe Stali Stalowa Wola 0:1, a gola na wagę trzech punktów gospodarze zdobyli w ostatnich minutach meczu z rzutu karnego. Po tej porażce Wisła w siedmiu kolejnych spotkaniach zdobywała przynajmniej jeden punkt. Taka postawa wywindowała zespół z Puław na drugie miejsce w tabeli. Wisłę wyprzedza jedynie o trzy "oczka" Stal Mielec, a taki sam dystans traci do niej Radomiak.

Dla "Zielonych" będzie to trudny sprawdzian. Ale podopieczni Jacka Magnuszewskiego udowodnili w ostatnich pojedynkach, że dobrze sobie radzą z wyżej notowanymi rywalami. Świadczy o tym pokonanie Siarki Tarnobrzeg i wyjazdowy remis ze Stalą Mielec.

Do składu Radomiaka wracają kontuzjowani ostatnio Maciej Wasilewski i Mateusz Radecki. Ten pierwszy odpoczywał przez ponad dwa tygodnie lecząc uraz mięśnia czterogłowego uda, a "Radek" nie zagrał w ostatnim spotkaniu, po tym jak w pojedynku z Siarką nabawił się kontuzji mięśnia przewodziciela. Na szczęście teraz obaj są już w pełni sił i w niedzielę będą do dyspozycji Jacka Magnuszewskiego.

Dla trenera "Zielonych" niedzielne spotkanie będzie wyjątkowe, bowiem Jacek Magnuszewski w ostatnich latach prowadził Wisłę Puławy. A kilka sezonów temu reprezentował barwy tego zespołu i nawet strzelił bramkę w spotkaniu z Radomiakiem Radom. Wtedy w barwach "Zielonych" grał Piotr Wątorski obecny asystent trenera Magnuszewskiego.

Spotkanie 13. kolejki II ligi rozegrane zostanie w niedzielę (18 października) o godzinie 14.00. Już teraz serdecznie zapraszamy do śledzenia naszej relacji LIVE prosto ze Stadionu Miejskiego.

KD / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy