Ursus kolejnym rywalem

Ursus kolejnym rywalem
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Radomiak tylko zwycięstwo!

Już jutro odbędzie się kolejny mecz drużyny Radomiaka Radom przed własną publicznością.
Radomiak RadomTym razem popularni Zieloni podejmą Ursus Warszawa. Po 4 kolejkach drużyna ze Struga zajmuję cały czas fotel lidera III ligi grupy Łódzko- Mazowieckiej.
W składzie Armina Tomali na pewno nie zobaczymy Krystiana Putona, który nadal boryka się z kontuzją kręgosłupa.

Cały czas odczuwam bóle w kręgosłupie. Przechodzę rehabilitację i mam nadzieję, że jest to ostatni mecz w jakim nie mogę wystąpić - stwierdził w rozmowie młody pomocnik Radomiaka.

Drużyna z Ursusa po 20 kolejkach zajmuję 12 miejsce z dorobkiem 26 pkt. Team ze stolicy przyjedzie do Radomia nie tylko się bronić, jednak będzie podejmować lidera na jego terenie, którego w tym sezonie nie zdobyła żadna drużyna. Z kolei zawodnicy Radomiaka muszą udowodnić swoją grą, że mecze z Sokołem oraz Wartą
( z Sokołem 1:1, z Wartą 2:2) to tylko wypadki przy pracy. Miejmy nadzieję, że w tym spotkaniu przełamie się Marcin Figiel, który mimo klarownych sytuacji nie zdobywał bramek.
Także i w tym spotkaniu jedynym celem podopiecznych Armina Tomali są trzy punkty, które z każdym meczem mają zbliżać ich do upragnionego awansu do II ligi.


Radomiak Radom vs Ursus Warszawa - 7 kwietnia (sobota) Stadion przy ul. Struga 63, godz.14
My już dziś zapraszamy na RELACJĘ LIVE z tego spotkania, a po meczu na video-relację oraz do galerii zdjęć.Adam Kurasiewicz

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Najczęściej czytane

Ostatnio komentowane

Polecamy