Trzech piłkarzy Radomiaka jedzie na testy

Trzech piłkarzy Radomiaka jedzie na testy
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Piotr Wlazło, Kacper Wnuk oraz Mateusz Radecki, zostali zaproszeni na kilku dniowe testy do innych klubów.

Co prawda w Ekstraklasie jesienne granie jeszcze się nie zakończyło, ale i tam już zaczynają szukać nowych piłkarzy.
Na początku tygodnia na testy do Jagiellonii Białystok wybiera się środkowy pomocnik Radomiaka Piotr Wlazło (na zdjęciu). Wychowanek zielonych miałby trenować z teamem z Białegostoku przez cały tydzień.

- Będę chciał sprawdzić się w Jagiellonii, ale jeszcze muszę skonsultować się z menadżerem co do terminu testów - mówił po sobotnim meczu ze Stalą popularny "Belek", który w ostatnim czasie zmaga się ze spuchniętą kostką.

Oficjalne zaproszenie na treningi w innym klubie otrzymali również dwaj młodzieżowcy: Mateusz Radecki i Kacper Wnuk. Tych piłkarzy chce sprawdzić ostatnia drużyna grupy wschodniej II ligi po rundzie jesiennej, której trenerem od dwóch meczów jest doskonale znany w Radomiu Artur Kupiec. Zarówno Radecki jak i Wnuk są zainteresowani zaprezentowaniem swoich umiejętności szkoleniowcom teamu z Tarnobrzega.

- Nie jestem za tym, by Mateusz Radecki szukał innego klubu, ponieważ widzę dla niego miejsce w Radomiaku. Co prawda ostatnio gra mniej, ale na pewno będzie dostawał swoją szansę. Uważam, że jest potrzebny w naszej drużynie. Kacper Wnuk jeżeli chce się sprawdzić w Siarce, to nie mam nic przeciwko temu - mówi szkoleniowiec Radomiaka Armin Tomala.


Adam Kurasiewicz/ źródło: Radomiak.com.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy