Stare krzesełka z Broni, montują na Radomiaku. To wymogi licencyjne

Stare krzesełka z Broni, montują na Radomiaku. To wymogi licencyjne
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Jednym z wymogów licencyjnych w II lidze jest posiadanie miejsc siedzących na trybunie dla gości. Radomiak musiał więc przejść remont tzw. klatki - sektor gości. Tak też się stało, pracownicy MOSiR zaczęli pracę na Struga.

Krzesełka pochodzą z nieistniejącego już obiektu przy Narutowicza 9. Siedziska zalegały ostatnio przy boisku ze sztuczną nawierzchnią na Plantach, a teraz przeżyją drugą młodość na stadionie Radomiaka. Początkowo krzesełka zamontowane w klatce, miały kolor biały, czerwony i niebieski. Na szczęście robotnicy malują siedziska na zielono, aby nie wyróżniały się one tak bardzo w stosunku do reszty trybun. 

Stare krzesełka z Broni montowane są przy Struga fot. S WPo renowacji murawy, remoncie ogrodzenia (choć czasem jego części także są w różnych kolorach) przyszedł czas na odnawianie trybuny dla gości. W niedługim czasie miasto powinno też zamontować zadaszenie części trybun, bez którego nie można grać w II lidze. Na pewno nie będzie ono "pożyczone" z Narutowicza, bo stary stadion nie miał dachu.

J P

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Najczęściej czytane

Polecamy