Rywal wymagający, ale Radomiakowi potrzebne punkty

Rywal wymagający, ale Radomiakowi potrzebne punkty
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

W siedemnastej kolejce II ligi Radomiak Radom zmierzy się na własnym stadionie z trzecią w tabeli Stalą Stalowa Wola.

W poprzedniej kolejce Radomiak jechał do Zambrowa po trzy punkty. W spotkaniu rozgrywanym na sztucznej nawierzchni Zieloni wygrać jednak nie potrafili, a zaledwie zremisowali z Olimpią 1:1. Przy odrobinie szczęścia to gospodarze mogli zgarnąć trzy punkty i odprawić radomian z niczym. Podopieczni trenera Marcina Jałochy z odpowiednim nastawieniem wyszli dopiero na drugą część gry, po kilku ostrych słowach od szkoleniowca w przerwie.

Podobny scenariusz nie może powtórzyć się w najbliższą sobotę, kiedy do Radomia zawita Stal Stalowa Wola. Piłkarze Radomiaka jeśli myślą o jakiejkolwiek zdobyczy punktowej w tym spotkaniu, muszą wyjść na boisko skoncentrowani od pierwszej minuty i swym zaangażowaniem udowodnić, że należy im się utrzymanie w tym ciężkim sezonie II ligi. Mecz ze Stalą jest ostatnim w rundzie jesiennej, więc aby odbić się od dna, Zieloni powinni to spotkanie wygrać. Na 23 listopada zaplanowane jest jeszcze spotkanie z Garbarnią Kraków (pierwsza kolejka rundy wiosennej rozgrywana awansem), o ile pozwoli na to oczywiście aura.

Początek meczu Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola w sobotę 15 listopada o godz. 13:00 na stadionie im. Braci Czachorów, ul. Struga 63 w Radomiu. Zapraszamy na naszą relację LIVE z tego spotkania!


Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl)

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy