Ropski nowym piłkarzem Radomiaka

Ropski nowym piłkarzem Radomiaka
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Krzysztof Ropski w zespole Radomiaka będzie posiadał status młodzieżowca. Zawodnik urodzony w 1996 roku jest wychowankiem Tuchovii Tuchów. Potem doskonali swoje umiejętności w juniorskich zespołach Unii Tarnów i Cracovii. W Krakowie grał również w rezerwach "dorosłego" zespołu, a ostatni sezon spędził w pierwszej Unii Tarnów. W minionych rozgrywkach zagrał w 30 meczach, w których zdobył sześć bramek.

Krzysztof Ropski jest siódmym pozyskamy przez Radomiaka piłkarzem w tym okienku transferowym. Wcześniej z ekipą "zielonych" związali się: Norbert Jędrzejczyk (TUTAJ), Michał Chrabąszcz (TUTAJ), Radosław Sylwestrzak (TUTAJ), Maciej Wasilewski (TUTAJ), Krzysztof Napora (TUTAJ) i Paweł Wolski (TUTAJ).

Radomiak Radom pierwszy mecz w tym sezonie rozegra w najbliższą niedzielę (2 sierpnia), kiedy to zmierzy się ze Zniczem Pruszków. Informacje o sposobie dystrybucji biletów można znaleźć TUTAJ.

Wcześniej, bo już w czwartek (30 lipca) o godzinie 18.00 odbędzie się oficjalna prezentacja nowego składu Radomiaka Radom na sezon 2015/2016.

KD / radomiakradom.pl / fot. radomiakradom.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Najczęściej czytane

Ostatnio komentowane

Polecamy