RADOMIAK ZMIERZY SIĘ Z POLONIĄ WARSZAWA

RADOMIAK ZMIERZY SIĘ Z POLONIĄ WARSZAWA
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Relację LIVE z tego meczu będzie można śledzić – TUTAJ.

Polonia Warszawa to bardzo utytułowany klub. W swojej bogatej historii „Czarne Koszule” dwa razy sięgały po tytuł mistrza Polski, ale w ostatnich latach nie wiedzie im się już tak dobrze i tułają się po niższych ligach. W minionym sezonie stołeczni piłkarze wywalczyli awans do II ligi, ale w niej nie prezentują się najlepiej. W dziesięciu rozegranych pojedynkach warszawianie zgromadzili 11 punktów i zajmują 11. miejsce w tabeli. Dodatkowo w tym sezonie na wyjeździe jeszcze nie wygrali. Poza własnym stadionem zanotowali dwa remisy i jedną porażkę.

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Radomiak przystąpi do tego meczu z trzeciego miejsca w tabeli. W ostatniej serii gier „Zieloni” zremisowali na wyjeździe z groźną Odrą Opole, a teraz będą chcieli utrzymać wysoką lokatę w zestawieniu zespołów II ligi.

W tym spotkaniu trener Verner Lička nie będzie mógł skorzystać z usług kilku piłkarzy. Nadal nie zdolny do gry jest Leandro Rossi, na urazy narzekają również Maciej Filipowicz i Piotr Gurzęda, a od dłuższego czasu kontuzję leczą Radosław Mikołajczak i Szymon Stanisławski, chociaż ten ostatni wrócił już do treningów i aż pali się do gry, ale w spotkaniu z Polonią raczej „Stacha” na boisku nie zobaczymy.

W tym spotkaniu piłkarze Radomiak będą grać dla Zdzisław Radulskiego. Wieloletni pracownik radomskiego klubu w ostatnich dniach trafił do szpitala i brak jego obecności na ławce „Zielonych” będzie wyjątkowo widoczny. Dlatego zawodnicy obiecali, że zrobią wszystko, żeby wygrać i zadedykować zwycięstwo popularnemu „Hrabiemu”.

Mecz Radomiak Radom – Polonia Warszawa odbędzie się w sobotę (1 października) o godz. 17.30 w Radomiu. Relację LIVE z tego pojedynku będzie można śledzić TUTAJ.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.


 

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy