Radomiak zmierzy się z Legionovią

Radomiak zmierzy się z Legionovią
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Do zakończenia sezonu pozostały już tylko trzy kolejki. Radomiak stracił szanse na utrzymanie w drugiej lidze, ale w pozostałych meczach będzie walczył o jak najwyższe miejsce w tabeli. W sobotę w Legionowie zagra z tamtejszą Legionovią.

Po środowej porażce ze Zniczem Pruszków prysły nadzieje o uniknięciu spadku z II ligi. Zieloni nie mają już szans na znalezienie się w bezpiecznej strefie (ósme miejsce i wyżej). To jednak jeszcze nie koniec sezonu i podopieczni trenera Marcina Jałochy powinni powalczyć o zajęcie jak najlepszej lokaty, aby godnie pożegnać się z rozgrywkami.

Ich kolejnym rywalem będzie świetnie spisująca się wiosną Legionovia Legionowo, która obecnie zajmuje szóste miejsce w tabeli. Podopieczni trenera Marka Papszuna zdobyli wiosną dwadzieścia siedem punktów i to bez wątpienia oni są faworytem tego spotkania. Radomiak zagra już bez zbędnego obciążenia i może sprawić niespodziankę na terenie wyżej notowanego rywala.

Początek meczu Legionovia Legionowo - Radomiak Radom w sobotę (24 maja) o godz. 17:00 na stadionie miejskim przy ulicy Parkowej 27a w Legionowie.

Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl) / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy