Radomiak zmierzy się z beniaminkiem

Radomiak zmierzy się z beniaminkiem
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
W sobotnie popołudnie (21 września) Radomiak Radom zmierzy się Limanovią Limanowa. Zieloni przed tym spotkaniem są tymczasowo bez pierwszego szkoleniowca, bowiem kontrakt z Januszem Niedźwiedziem został rozwiązany. Ekipę ze Struga w spotkaniu z beniaminkiem II ligi poprowadzi więc drugi trener Mirosław Kosowski.

Po ośmiu kolejkach Radomiak plasuje się dopiero na szesnastej pozycji w tabeli grupy wschodniej drugiej ligi. Drużyna osiąga wyniki zdecydowanie poniżej swoich możliwości a gra również nie zachwyca, choć w ostatnim pojedynku z Pelikanem Łowicz dyspozycja radomian była już nieco lepsza. Nie pomogło to jednak uniknąć kolejnej porażki.

We wtorek (17 września) właściciel klubu Piotr Nowocień ogłosił, że kontrakt z dotychczasowym trenerem Januszem Niedźwiedziem został rozwiązany za porozumieniem stron. Nowy szkoleniowiec nie został jeszcze zakontraktowany dlatego też zespół z Radomia w sobotę poprowadzi drugi trener Mirosław Kosowski.

Najbliższy rywal Radomiaka to beniaminek II ligi, który wywalczył awans z grupy małopolsko-świętokrzyskiej uzyskując w ubiegłym sezonie 65 punktów wyprzedzając drugą Łysicę Bodzentyn. Aktualnie podopieczni trenera Marka Papszuna z dorobkiem 11 oczek zajmują 12 miejsce w tabeli II ligi i o trzy punkty wyprzedzają Zielonych.

Początek meczu Radomiak Radom - Limanovia Limanowa w sobotę 21 września o godz. 16:00. Zapraszamy na naszą relację LIVE z tego spotkania!Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl) fot. archiwum

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/2_sport/radomiak/tn_dsc_0893.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96