Radomiak zagra ze Stalą

Radomiak zagra ze Stalą
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ


Bezdomna Stal

Ten mecz zostanie rozegrany na obiekcie Stali, ale… Rzeszów. Wszystko przez remont stadionu w Stalowej Woli. „Stalówka” to aktualnie „bezdomny” zespół, ale mimo wszystko radzi sobie całkiem dobrze. Podopieczni Janusza Białka nie zaznali smaku porażki od 19 sierpnia. W tym czasie Stal rozegrała pięć spotkań, z których dwa wygrała, a trzy zakończyły się remisem. W tabli zespół ze Stalowej Woli zajmuje 10. miejsce.

Radomiak broni lidera

Przed tygodniem Radomiak pokonał na własnym stadionie Błękitnych Stargard 1:0. Po tym zwycięstwie „Zieloni” awansowali na pierwsze miejsce w ligowym zestawieniu i o dwa punkty wyprzedzają Wartę Poznań, a o trzy GKS Jastrzębie. Teraz radomianie muszą bronić swojej pozycji, bowiem w najbliższych tygodniach czeka ich seria pojedynków z czołowymi zespołami II ligi.

Historia za Radomiakiem

W dwóch ostatnich sezonach oba zespoły zmierzyły się pięciokrotnie, cztery razy w lidze i raz w Pucharze Polski. Lepiej z tych batalii zawsze wychodzili radomianie, którzy pokonali Stal w każdym z pięciu pojedynków!

Osłabiony Radomiaki

W tym meczu trener Jerzy Cyrak nie będzie mógł skorzystać z usług kontuzjowanego Chinonso Agu. Gotowy do gry nie będzie również Matthieu Bemba, ale za to do składu może powrócić Adam Wolak.

Relacja LIVE na CoZaDzien.pl

Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę, 23 września o godz. 15 na stadionie Stali w Rzeszowie. Relację LIVE z tego spotkania będą mogli Państwo śledzić na portalu CoZaDzien.pl


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy