Radomiak zagra z Garbarnią na inaugurację II ligi. Znamy też terminarz II ligi!

Radomiak zagra z Garbarnią na inaugurację II ligi. Znamy też terminarz II ligi!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Jesienią rozegranych zostanie 19 kolejek, w tym 10 meczów w Radomiu. Pierwszym rywalem „ Zielonych” w ligowej rywalizacji na stadionie w Radomiu będzie zespół Garbarni Kraków, który awansował z III ligi. Kolejka zostanie rozegrana w dniach 29-30 lipca.

Poniżej prezentujemy dokładny terminarz spotkań II Ligi.


Kolejka 1 - 29-30 lipca

Błękitni Stargard Szczeciński - GKS Bełchatów
Stal Stalowa Wola - Gryf Wejherowo
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - MKS Kluczbork
Znicz Pruszków - Gwardia Koszalin
ŁKS Łódź - ROW 1964 Rybnik
Olimpia Elbląg - Legionovia Legionowo
Warta Poznań - Rozwój Katowice
Wisła Puławy - Siarka Tarnobrzeg
Radomiak Radom - Garbarnia Kraków

Kolejka 2 - 5-6 sierpnia

GKS Bełchatów - Garbarnia Kraków
Siarka Tarnobrzeg - Radomiak Radom
Rozwój Katowice - Wisła Puławy
Legionovia Legionowo - Warta Poznań
ROW 1964 Rybnik - Olimpia Elbląg
Gwardia Koszalin - ŁKS Łódź
MKS Kluczbork - Znicz Pruszków
Gryf Wejherowo - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Błękitni Stargard Szczeciński - Stal Stalowa Wola

Kolejka 3 - 12-13 sierpnia

Stal Stalowa Wola - GKS Bełchatów
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Błękitni Stargard Szczeciński
Znicz Pruszków - Gryf Wejherowo
ŁKS Łódź - MKS Kluczbork
Olimpia Elbląg - Gwardia Koszalin
Warta Poznań - ROW 1964 Rybnik
Wisła Puławy - Legionovia Legionowo
Radomiak Radom - Rozwój Katowice
Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 4 - 19-20 sierpnia

GKS Bełchatów - Siarka Tarnobrzeg
Rozwój Katowice - Garbarnia Kraków
Legionovia Legionowo - Radomiak Radom
ROW 1964 Rybnik - Wisła Puławy
Gwardia Koszalin - Warta Poznań
MKS Kluczbork - Olimpia Elbląg
Gryf Wejherowo - ŁKS Łódź
Błękitni Stargard Szczeciński - Znicz Pruszków
Stal Stalowa Wola - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)

Kolejka 5 - 23 sierpnia

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - GKS Bełchatów
Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola
ŁKS Łódź - Błękitni Stargard Szczeciński
Olimpia Elbląg - Gryf Wejherowo
Warta Poznań - MKS Kluczbork
Wisła Puławy - Gwardia Koszalin
Radomiak Radom - ROW 1964 Rybnik
Garbarnia Kraków - Legionovia Legionowo
Siarka Tarnobrzeg - Rozwój Katowice

Kolejka 6 - 26-27 sierpnia

GKS Bełchatów - Rozwój Katowice
Legionovia Legionowo - Siarka Tarnobrzeg
ROW 1964 Rybnik - Garbarnia Kraków
Gwardia Koszalin - Radomiak Radom
MKS Kluczbork - Wisła Puławy
Gryf Wejherowo - Warta Poznań
Błękitni Stargard Szczeciński - Olimpia Elbląg
Stal Stalowa Wola - ŁKS Łódź
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Znicz Pruszków

Kolejka 7 - 2-3 września

Znicz Pruszków - GKS Bełchatów
ŁKS Łódź - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola
Warta Poznań - Błękitni Stargard Szczeciński
Wisła Puławy - Gryf Wejherowo
Radomiak Radom - MKS Kluczbork
Garbarnia Kraków - Gwardia Koszalin
Siarka Tarnobrzeg - ROW 1964 Rybnik
Rozwój Katowice - Legionovia Legionowo

Kolejka 8 - 9-10 września

GKS Bełchatów - Legionovia Legionowo
ROW 1964 Rybnik - Rozwój Katowice
Gwardia Koszalin - Siarka Tarnobrzeg
MKS Kluczbork - Garbarnia Kraków
Gryf Wejherowo - Radomiak Radom
Błękitni Stargard Szczeciński - Wisła Puławy
Stal Stalowa Wola - Warta Poznań
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Olimpia Elbląg
Znicz Pruszków - ŁKS Łódź

Kolejka 9 - 16-17 września

ŁKS Łódź - GKS Bełchatów
Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków
Warta Poznań - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Wisła Puławy - Stal Stalowa Wola
Radomiak Radom - Błękitni Stargard Szczeciński
Garbarnia Kraków - Gryf Wejherowo
Siarka Tarnobrzeg - MKS Kluczbork
Rozwój Katowice - Gwardia Koszalin
Legionovia Legionowo - ROW 1964 Rybnik

Kolejka 10 - 23-24 września

GKS Bełchatów - ROW 1964 Rybnik
Gwardia Koszalin - Legionovia Legionowo
MKS Kluczbork - Rozwój Katowice
Gryf Wejherowo - Siarka Tarnobrzeg
Błękitni Stargard Szczeciński - Garbarnia Kraków
Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Wisła Puławy
Znicz Pruszków - Warta Poznań
ŁKS Łódź - Olimpia Elbląg

Kolejka 11 - 30 września-1 października

Olimpia Elbląg - GKS Bełchatów
Warta Poznań - ŁKS Łódź
Wisła Puławy - Znicz Pruszków
Radomiak Radom - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg - Błękitni Stargard Szczeciński
Rozwój Katowice - Gryf Wejherowo
Legionovia Legionowo - MKS Kluczbork
ROW 1964 Rybnik - Gwardia Koszalin

Kolejka 12 - 7-8 października

GKS Bełchatów - Gwardia Koszalin
MKS Kluczbork - ROW 1964 Rybnik
Gryf Wejherowo - Legionovia Legionowo
Błękitni Stargard Szczeciński - Rozwój Katowice
Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Garbarnia Kraków
Znicz Pruszków - Radomiak Radom
ŁKS Łódź - Wisła Puławy
Olimpia Elbląg - Warta Poznań

Kolejka 13 - 14-15 października

Warta Poznań - GKS Bełchatów
Wisła Puławy - Olimpia Elbląg
Radomiak Radom - ŁKS Łódź
Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków
Siarka Tarnobrzeg - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Rozwój Katowice - Stal Stalowa Wola
Legionovia Legionowo - Błękitni Stargard Szczeciński
ROW 1964 Rybnik - Gryf Wejherowo
Gwardia Koszalin - MKS Kluczbork

Kolejka 14 - 21-22 października

GKS Bełchatów - MKS Kluczbork
Gryf Wejherowo - Gwardia Koszalin
Błękitni Stargard Szczeciński - ROW 1964 Rybnik
Stal Stalowa Wola - Legionovia Legionowo
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Rozwój Katowice
Znicz Pruszków - Siarka Tarnobrzeg
ŁKS Łódź - Garbarnia Kraków
Olimpia Elbląg - Radomiak Radom
Warta Poznań - Wisła Puławy

Kolejka 15 - 28-29 października

Wisła Puławy - GKS Bełchatów
Radomiak Radom - Warta Poznań
Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg
Siarka Tarnobrzeg - ŁKS Łódź
Rozwój Katowice - Znicz Pruszków
Legionovia Legionowo - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
ROW 1964 Rybnik - Stal Stalowa Wola
Gwardia Koszalin - Błękitni Stargard Szczeciński
MKS Kluczbork - Gryf Wejherowo

Kolejka 16 - 4-5 listopada

GKS Bełchatów - Gryf Wejherowo
Błękitni Stargard Szczeciński - MKS Kluczbork
Stal Stalowa Wola - Gwardia Koszalin
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - ROW 1964 Rybnik
Znicz Pruszków - Legionovia Legionowo
ŁKS Łódź - Rozwój Katowice
Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg
Warta Poznań - Garbarnia Kraków
Wisła Puławy - Radomiak Radom

Kolejka 17 - 11-12 listopada

Radomiak Radom - GKS Bełchatów
Garbarnia Kraków - Wisła Puławy
Siarka Tarnobrzeg - Warta Poznań
Rozwój Katowice - Olimpia Elbląg
Legionovia Legionowo - ŁKS Łódź
ROW 1964 Rybnik - Znicz Pruszków
Gwardia Koszalin - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
MKS Kluczbork - Stal Stalowa Wola
Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard Szczeciński

Kolejka 18 - 18-19 listopada

GKS Bełchatów - Błękitni Stargard Szczeciński
Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola
MKS Kluczbork - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Gwardia Koszalin - Znicz Pruszków
ROW 1964 Rybnik - ŁKS Łódź
Legionovia Legionowo - Olimpia Elbląg
Rozwój Katowice - Warta Poznań
Siarka Tarnobrzeg - Wisła Puławy
Garbarnia Kraków - Radomiak Radom

Kolejka 19 - 25-26 listopada

Garbarnia Kraków - GKS Bełchatów
Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg
Wisła Puławy - Rozwój Katowice
Warta Poznań - Legionovia Legionowo
Olimpia Elbląg - ROW 1964 Rybnik
ŁKS Łódź - Gwardia Koszalin
Znicz Pruszków - MKS Kluczbork
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Gryf Wejherowo
Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szczeciński

Kolejka 20 - 3-4 marca

GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola
Błękitni Stargard Szczeciński - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Gryf Wejherowo - Znicz Pruszków
MKS Kluczbork - ŁKS Łódź
Gwardia Koszalin - Olimpia Elbląg
ROW 1964 Rybnik - Warta Poznań
Legionovia Legionowo - Wisła Puławy
Rozwój Katowice - Radomiak Radom
Siarka Tarnobrzeg - Garbarnia Kraków

Kolejka 21 - 10-11 marca

Siarka Tarnobrzeg - GKS Bełchatów
Garbarnia Kraków - Rozwój Katowice
Radomiak Radom - Legionovia Legionowo
Wisła Puławy - ROW 1964 Rybnik
Warta Poznań - Gwardia Koszalin
Olimpia Elbląg - MKS Kluczbork
ŁKS Łódź - Gryf Wejherowo
Znicz Pruszków - Błękitni Stargard Szczeciński
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Stal Stalowa Wola

Kolejka 22 - 17-18 marca

GKS Bełchatów - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków
Błękitni Stargard Szczeciński - ŁKS Łódź
Gryf Wejherowo - Olimpia Elbląg
MKS Kluczbork - Warta Poznań
Gwardia Koszalin - Wisła Puławy
ROW 1964 Rybnik - Radomiak Radom
Legionovia Legionowo - Garbarnia Kraków
Rozwój Katowice - Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 23 - 24-25 marca

Rozwój Katowice - GKS Bełchatów
Siarka Tarnobrzeg - Legionovia Legionowo
Garbarnia Kraków - ROW 1964 Rybnik
Radomiak Radom - Gwardia Koszalin
Wisła Puławy - MKS Kluczbork
Warta Poznań - Gryf Wejherowo
Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard Szczeciński
ŁKS Łódź - Stal Stalowa Wola
Znicz Pruszków - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)

Kolejka 24 - 31 marca

GKS Bełchatów - Znicz Pruszków
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - ŁKS Łódź
Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg
Błękitni Stargard Szczeciński - Warta Poznań
Gryf Wejherowo - Wisła Puławy
MKS Kluczbork - Radomiak Radom
Gwardia Koszalin - Garbarnia Kraków
ROW 1964 Rybnik - Siarka Tarnobrzeg
Legionovia Legionowo - Rozwój Katowice

Kolejka 25 - 7-8 kwietnia

Legionovia Legionowo - GKS Bełchatów
Rozwój Katowice - ROW 1964 Rybnik
Siarka Tarnobrzeg - Gwardia Koszalin
Garbarnia Kraków - MKS Kluczbork
Radomiak Radom - Gryf Wejherowo
Wisła Puławy - Błękitni Stargard Szczeciński
Warta Poznań - Stal Stalowa Wola
Olimpia Elbląg - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
ŁKS Łódź - Znicz Pruszków

Kolejka 26 - 14-15 kwietnia

GKS Bełchatów - ŁKS Łódź
Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Warta Poznań
Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy
Błękitni Stargard Szczeciński - Radomiak Radom
Gryf Wejherowo - Garbarnia Kraków
MKS Kluczbork - Siarka Tarnobrzeg
Gwardia Koszalin - Rozwój Katowice
ROW 1964 Rybnik - Legionovia Legionowo

Kolejka 27 - 21-22 kwietnia

ROW 1964 Rybnik - GKS Bełchatów
Legionovia Legionowo - Gwardia Koszalin
Rozwój Katowice - MKS Kluczbork
Siarka Tarnobrzeg - Gryf Wejherowo
Garbarnia Kraków - Błękitni Stargard Szczeciński
Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola
Wisła Puławy - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Warta Poznań - Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg - ŁKS Łódź

Kolejka 28 - 28-29 kwietnia

GKS Bełchatów - Olimpia Elbląg
ŁKS Łódź - Warta Poznań
Znicz Pruszków - Wisła Puławy
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Radomiak Radom
Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków
Błękitni Stargard Szczeciński - Siarka Tarnobrzeg
Gryf Wejherowo - Rozwój Katowice
MKS Kluczbork - Legionovia Legionowo
Gwardia Koszalin - ROW 1964 Rybnik

Kolejka 29 - 5-6 maja

Gwardia Koszalin - GKS Bełchatów
ROW 1964 Rybnik - MKS Kluczbork
Legionovia Legionowo - Gryf Wejherowo
Rozwój Katowice - Błękitni Stargard Szczeciński
Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola
Garbarnia Kraków - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Radomiak Radom - Znicz Pruszków
Wisła Puławy - ŁKS Łódź
Warta Poznań - Olimpia Elbląg

Kolejka 30 - 9 maja

GKS Bełchatów - Warta Poznań
Olimpia Elbląg - Wisła Puławy
ŁKS Łódź - Radomiak Radom
Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola - Rozwój Katowice
Błękitni Stargard Szczeciński - Legionovia Legionowo
Gryf Wejherowo - ROW 1964 Rybnik
MKS Kluczbork - Gwardia Koszalin

Kolejka 31 - 12-13 maja

MKS Kluczbork - GKS Bełchatów
Gwardia Koszalin - Gryf Wejherowo
ROW 1964 Rybnik - Błękitni Stargard Szczeciński
Legionovia Legionowo - Stal Stalowa Wola
Rozwój Katowice - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Siarka Tarnobrzeg - Znicz Pruszków
Garbarnia Kraków - ŁKS Łódź
Radomiak Radom - Olimpia Elbląg
Wisła Puławy - Warta Poznań

Kolejka 32 - 19-20 maja

GKS Bełchatów - Wisła Puławy
Warta Poznań - Radomiak Radom
Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków
ŁKS Łódź - Siarka Tarnobrzeg
Znicz Pruszków - Rozwój Katowice
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Legionovia Legionowo
Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik
Błękitni Stargard Szczeciński - Gwardia Koszalin
Gryf Wejherowo - MKS Kluczbork

Kolejka 33 - 26-27 maja

Gryf Wejherowo - GKS Bełchatów
MKS Kluczbork - Błękitni Stargard Szczeciński
Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola
ROW 1964 Rybnik - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Legionovia Legionowo - Znicz Pruszków
Rozwój Katowice - ŁKS Łódź
Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elbląg
Garbarnia Kraków - Warta Poznań
Radomiak Radom - Wisła Puławy

Kolejka 34 - 2-3 czerwca

GKS Bełchatów - Radomiak Radom
Wisła Puławy - Garbarnia Kraków
Warta Poznań - Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Elbląg - Rozwój Katowice
ŁKS Łódź - Legionovia Legionowo
Znicz Pruszków - ROW 1964 Rybnik
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Gwardia Koszalin
Stal Stalowa Wola - MKS Kluczbork
Błękitni Stargard Szczeciński - Gryf Wejherowo


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy