Radomiak zagra z Błękitnymi

Radomiak zagra z Błękitnymi
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Błękitni to rewelacja zeszłorocznego Pucharu Polski. Zespół ze Stargardu Szczecińskiego dotarł w nim aż do półfinału, gdzie był o krok od wyeliminowania Lecha Poznań. W tym roku nie idzie im już aż tak dobrze z PP odpadli w 1/16 przegrywając z Zagłębiem Lubin. Natomiast w lidze radzą sobie podobnie do Radomiaka i w trzech meczach zdobyli cztery punkty, czyli tyle samo co „Zieloni”.

- Błękitni to trudny rywal. W zeszłym roku usłyszał o nich cały piłkarski kraj. Ale my się tym nie przejmujemy, tylko będziemy grać o zwycięstwo – zapowiedział Jacek Magnuszewski, trener Radomiaka Radom.

Prawdopodobnie po raz kolejny „Zieloni” zagrają w zmienionym składzie. - Po to budowaliśmy tak szeroką kadrę, żeby teraz mieć możliwość rotacji składem. Decyzję personalne podejmę w ostatnich chwili, a nasze ustawienie będzie optymalnie dopasowane do stylu gry rywali – powiedział opiekun „Zielonych”.

Nie wiadomo czy w piątkowym meczu zagra David Kwiek, który w ciągu tygodnia narzekał na drobny uraz. Decyzja dotycząca jego występu zapadnie tuż przed meczem. Być może w składzie pojawi się Przemysław Śliwiński, który od dłuższego czasu zmagał się z kontuzję. - Przemek trenuje już normalnie. Jeżeli wygra rywalizację o miejsce w składzie to być można znajdzie się w kadrze na spotkanie z Błękitnymi – powiedział Jacek Magnuszewski. A na powrót Krystiana Putona sympatycy „Zielonych” jeszcze trochę poczekają.

Dla tych, którzy wybierają się dziś na stadion mamy przydatne informacje dotyczące dystrybucji biletów, szczegóły znajdziecie TUTAJ.

Natomiast ci, którzy na stadion się nie wybierają, zapraszamy do śledzenia naszej relacji LIVE – TUTAJ

KD / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy