Radomiak zagra w PP z pierwszoligowym Dolcanem

Radomiak zagra w PP z pierwszoligowym Dolcanem
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
W środę (13 sierpnia) piłkarze Radomiaka Radom zagrają z Dolcanem Ząbki w meczu 1/32 finału Pucharu Polski na szczeblu centralnym.

Zieloni mają już za sobą dwa mecze pucharowe. W rundzie przedwstępnej pokonali na własnym stadionie Sokoła Ostróda 3:0. W 1/64 finału podopieczni trenera Jacka Magnuszewskiego wygrali na wyjeździe z Olimpią Elbąg 2:1. Teraz zmierzą się z pierwszoligowym Dolcanem Ząbki.

Dolcan w poprzednich dwóch edycjach Pucharu Polski kończył w nich swój udział już na pierwszej rundzie. Największym jak dotąd sukcesem ekipy z Ząbek jest awans do 1/8 finału w sezonie 2009/2010. Pierwszoligowy zespół ma już za sobą dwa spotkania ligowe. Oba zakończyły się remisami. Najpierw bezbramkowym z Arką Gdynia, a w sobotę 1:1 z Widzewem Łódź. Niewykluczone, że w Radomiu trener Marcin Sasal da szansę gry zawodnikom, który dotychczas mniej grali w spotkaniach ligowych.

W barwach Dolcanu występuje były zawodnik Radomiaka, Paweł Tarnowski, który leczył ostatnio kontuzję i nie wiadomo czy w środę będzie miał szansę ponownie wystąpić przy Struga.

Piłkarze Radomiaka mają o co grać, bowiem w przypadku awansu, w kolejnej rundzie czekał ich będzie mecz z drużyną, która występowała w T-Mobile Ekstraklasie w sezonie 2013/2014. Determinacji podopiecznym trenera Jacka Magnuszewskiego zabraknąć więc nie powinno.

Początek meczu Radomiak Radom - Dolcan Ząbki w środę (13 sierpnia) o godz. 17:00 na stadionie im. Braci Czachorów, ul. Struga 63 w Radomiu. Zapraszamy na naszą relację LIVE!Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl) / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy