Radomiak zagra kolejny sparing w Puławach

Radomiak zagra kolejny sparing w Puławach
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Podopieczni Armina Tomali rozpoczęli szósty tydzień przygotowań. Już w najbliższą środę (13 lutego) zagrają w Puławach z miejscową Wisłą.Piłkarze Radomiaka rozpoczęli kolejny tydzień przygotowań do rundy rewanżowej w lidze. Po ostatnim sparingowym meczu z Mazurek Karczew, wygranym przez radomską drużynę 4:0, teraz przyszedł czas na poważniejszy test.

Już w najbliższą środę podopieczni Armina Tomali w Puławach zmierzą się z miejscową Wisłą. W drużynie ze Struga od poniedziałku trenują testowani Paweł Bojaruniec (Lech Rypin) oraz Patryk Kubicki (ostatnio ŁKS Łódź), którzy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony w ostatnim meczu z Mazurem Karczew.

W Radomiaku po woli zaczyna się kreować zespół, który ma walczyć o punkty w zbliżającej się drugiej rundzie sezonu. Jedyną niewiadomą jest obsada bramkarzy. Po odejściu Michała Szromnika, Radomiak został z jednym bramkarzem - Piotrem Banasiakiem. W poniedziałkowych zajęciach zatem stawiło się dwóch goalkeeperów : Michał Domański (ostatnio Orzeł Wierzbica), który jest wychowankiem Radomiaka Radom oraz 23-letni Erwin Sak (ostatnio Stomil II Olsztyn).

Spotkanie Radomiaka Radom z Wisłą Puławy zaplanowano na godzinę 17:00 w najbliższą środę w Puławach.

źródło informacji: własne/radomiak.com.pl


Adam Kurasiewicz (a.kurasiewicz@cozadzien.pl)

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy