Radomiak testuje nowego napastnika

Radomiak testuje nowego napastnika
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Na pokrytym śniegiem boisku przy ul. 11 Listopada trenowali w środę piłkarze Radomiaka. W zajęciach wziął udział nowy zawodnik, Jakub Przybyłko.Wieczorne i nocne opady śniegu sprawiły, że "Zieloni" zmuszeni byli ćwiczyć nie na zielonej, ale pokrytej sypkim śniegiem nawierzchni. Wśród trenujących piłkarzy można było dostrzec m. in. urodzonego w niemieckim Bielefeld 19-letniego napastnika Jakuba Przybyłkę.

Przybyłka to podobnie, jak jego brat bliźniak Kacper Przybyłka (obecnie zawodnik grającej w 2. Bundeslidze drużyny 1.FC Köln), wychowanek juniorskich zespołów Armini Bielefeld. Aktualnie Jakub Przybyłko jest graczem SV Rodinghausen, który na co dzień rywalizuje w niemieckiej Westfalenlidze.

Czy sprawdzany napastnik znajdzie uznacie w oczach szkoleniowców Radomiaka Radom? Odpowiedź na to pytanie poznamy na pewno już niedługo. Szansą na pokazanie swoich umiejętności, młody zawodnik będzie miał w zbiżającym się sparingu z Koroną Kielce, który jest zaplanowany na najbliższy weekend.

Przypomnijmy tylko, że mecz kontrolny Radomiak Radom - Korona Kielce, rozegrany zostanie 12 stycznia na sztucznym boisku przy ul.11 listopada o godzinie 12.00 w Radomiu.

źródło informacji: radomiak.com.plAdam Kurasiewicz (a.kurasiewicz@cozadzien.pl)

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy