Radomiak rozegra drugi sparing

Radomiak rozegra drugi sparing
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Już w najbliższą sobotę 19 stycznia podopieczni Armina Tomali rozegrają kolejny sparing, przygotowujący piłkarzy do rundy rewanżowej II ligi.W tym tygodniu piłkarze Radomiaka trenowali dwa razy dziennie. W ciągu kilku tego tygodnia doszło do kilku ruchów kadrowych.

Sprawdzany przez 5 dni w Radomiaku 19-letni napastnik Jakub Przybyłko zakończył testy w teamie ze Struga i wiosną nie będzie reprezentował zielonych barw. Natomiast do Radomiaka dołączył w środę mający 88 występów w Ekstraklasie i prawie drugie tyle na jej zapleczu, 33-letni środkowy obrońca Tomasz Ciesielki. Dodatkowo do teamu ze Struga w tym tygodniu treningi rozpoczął dobrze znany w Radomiu, były zawodnik III i II-ligowego Radomiaka, 29-letni Jakub Cieciura, który zjawił się na czwartkowych zajęciach.

Z testów z Cracovii Kraków wrócił natomiast Krystian Puton, który od poniedziałku przebywał na zgrupowaniu "Pasów". Teraz młody zawodnik Radomiaka Radom czeka na informacje z Krakowa dotyczące ewentualnego zainteresowania jego osobą przez włodarzy klubu z Krakowa.

Natomiast już w najbliższą sobotę 19 stycznia, Radomiak rozegra drugi sparing przed rundą wiosenną. Ich rywalem będzie Wilga Garwolin. Mecz rozegrany zostanie o godzinie 11:30, na sztucznym boisku przy ul. Rapackiego w Radomiu.


źródło informacji: radomiak.com.pl


Adam Kurasiewicz (a.kurasiewicz@cozadzien.pl)

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy