Radomiak remisuje w piątym meczu sparingowym

Radomiak remisuje w piątym meczu sparingowym
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Podopieczni Armina Tomali w środę (6 lutego) rozegrali kolejny mecz kontrolny. Tym razem przeciwnikiem radomskiej drużyny był zespół Granatu Skarżysko-Kamienna.

Radomiak Radom w ostatni poniedziałek zainaugurował piąty tydzień przygotowań do rundy wiosennej w sezonie 2012/2013. W środę (6 lutego) "Zieloni" w dość eksperymentalnym składzie rozegrali już piąty sparing w nowym roku. 

W pierwszych 45 minutach, szkoleniowiec Radomiaka desygnował do pierwszego składu testowanych piłkarzy, którzy od tego tygodnia trenują z II-ligowym zespołem. Cała linia defensywy składała się z nowych piłkarzy: Kalinowski, Bartkowiak, Urbański, Śpiewak, a w bramce sprawdzany był Szczepankiewicz.

Pierwsza połowa to tak na prawdę słaba postawa naszej drużyny. Brak komunikacji oraz wiele niepotrzebnych strat nie powinno nikogo dziwić, bowiem tak eksperymentalny skład przede wszystkim w linii defensywy, na pewno nie był dobrym prognostykiem. W drugiej połowie spotkania przebieg meczu wyraźnie uległ poprawie. Piłkarze Radomiaka zagrali agresywniej oraz wyżej w formacji defensywnej oraz ofensywnej. Niestety, zespół Armina Tomali nie potrafił udokumentować swojej przewagi bramką.

Mecz zakończył się bezbramkowym rezultatem. Podczas meczu indywidualnie trenowali: Jakub Cieciura, Maciej Śwdzikowski, Marcin Figiel, Paweł Matyga, Samuelson Odunka, Sławomir Pach, Włodzimierz Puton i Damian Szewczyk. 

Trener Armin Tomala sprawdzał w środę pięciu nowych piłkarzy, z czego bramkarz Daniel Szczepankiewicz i środkowi obrońcy Adrian Bartkowiak (Warta Poznań) oraz Matusz Urbański (Okocimski Brzesko) mają dalej trenować z Radomiakiem i zagrać w sobotnim sparingu z Mazurem Karczew. 

Radomiak Radom - Granat Skarżysko-Kamienna 0:0 

Radomiak I połowa: Szczepankiewicz - Kalinowski, Bartkowiak, Urbański, Śpiewak, Byszewski, Augustyniak, Radecki, Wnuk, Kornacki, Prędota 

Radomiak II połowa: Banasiak - Wójcik, Bartkowiak, Urbański, Kornacki (65' Derbich), Byszewski, Ojikutu, Dubina, Puton, Prędota, Leandro

źródło informacji: radomiak.com.pl


Adam Kurasiewicz

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy