Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola (ZAPIS RELACJI)

Radomiak Radom 2:0 Stal Stalowa Wola
Bramki: Leo 61', 70'

90'  KONIEC. RADOMIAK WYGRYWA 2:0.
90' Mecz dobiega końca, a Radomiak ciągle naciera.
90' Paweł Uliczny wyszedł sam na sam z bramkarze. Pomocnik Radomiaka chciał efektownie przelobować bramkarza gości, ale minimalnie przeniósł piłkę nad poprzeczką.
90' Radomiak wychodził z kontrą, ale Stal zatrzymała akcję faulem.
90' Rzut rożny dla Stali
90' Mecz potrwa 7 minut dłużej.
90' Strzał Jędrzejczyka, jednak bardzo niecelny.
89' Rzut rożny dla Radomiaka
88'  Schodzi Krzysztof Ropski, wchodzi Paweł Uliczny
87' Napora ładnie przejął piłkę i był faulowany. Do bramki około 40 metrów.
86' Radomiak faulował na 50 metrze.
84'  Kacper Siudak zmienia Damiana Łanucha
84' Kolejny atak Radomiaka. Rzut rożny dla "Zielonych"
82' Żółta kartka dla Krystiana Wrony
80' Sędzia wraca do gry. A wraz z nim piłkarze.
78'  Kontuzja...sędziego!
77' Efektowana akcja Ropskiego. Młody napastnik wpadł w pole karne i mimo asysty obrońców zdołał oddać strzał.
76'  Michał Chrabąszcz zmienia Leandro Rossi.
75' Było groźnie. Głową strzelał Ropski, dobijał Świdzikowski. Stal broniła się rozpaczliwie, ale bramki nie było.
74'  Trzecia zmiana w Stali. Schodzi Paweł Giel wchodzi Michał Kachniarz.
73' Radecki wpadł w pole karne. Minął dwóch obrońców, ale wyszedł zza linię końcową.
72' Ropski do Leo. Brazylijczyk za mocno wypuścił sobie piłkę i zabrał mu ją interweniujący na przedpolu Tomasz Wietecha.
70'  GOLLLLL! LEO PO RAZ DRUGI! BRAZYLIJCZYK WYKORZYSTAŁ ZAMIESZANIE W POLU KARNYM PO DOŚRODKOWANIU Z RZUTU ROŻNEGO.
69'  Tomasz Płonka schodzi na boisku pojawił się Michał Mistrzyk
68' Kolejna przerwa techniczna na nawodnienie organizmu.
68' Radecki do Wolskiego. A ten wpadł w pole karne i uderzył w boczną siatkę.
67' Faul na Cieciurze
66' Atak Stali, ale piłka po strzale Giela wyszła na aut
63'  Żółta kartka dla Mateusza Kantora za faul na Leo
61' GOOLL LEO. BRAZYLIJCZYK DOPADŁ DO ODBITEJ PIŁKI PO STRZALE MATEUSZA RADECKIEGO.
60'  Schodzi Przemysław Stelmach wchodzi Mateusz Jagiełło.
60'  Krzysztof Napora zmienia Darka Brągiela
60' Bramkarz Stali niepewnie, jednak wyręczyli go obrońcy
59' Radecki padł w polu karnym, ale nic nie było.
58' Radomiak w natarciu. Brągiel z lewej strony, ale Leo nie doszedł do piłki.
57' Sulkowski z drugiej strony. Dograł do Świdzikowskiego, ale nasz kapitan faulował. Przynajmniej zdaniem sędziego.
56' Krótko rozegrany rzut rożny. Strzelał Sulkowski piłka prawie wpadła do bramii, ale z linii wybił Mateusz Kantor.
56' Leo czaruje w narożniku pola karnego. Kolejny rożny dla "Zielonych"
55' Kontra Stali. Ale piłka trafiła do Michała Kuli.
54' Akcja Radomiaka. Ropski agresywnie zagrał pressingiem, potem Radecki uderzał, ale ostatecznie piłka wybita na rzut rożny.
51' Sulkowski ofiarnie zablokował dośrodkowanie gości.
49' Leo faulowany w środku boiska.
48' Zamieszanie w polu karnym Stali. Świdzikowski przedłużył dośrodkowanie, ale nic z tego nie wyszło.
47'  Żółta kartka dla Marcina Kowalskiego
47' Leo strzelał głową. Ale Wietecha wyłapał bez problemu.
46'  Radomiak zaczyna II połowę.
46'  Jakub Cieciura zmienia Macieja Wasilewskiego

17:50 W trakcie przerwy miła niespodzianka. Kibic Radomiaka postanowił się oświadczyć. Wybranka powiedziała TAK. Sto lat na trybunach.

45'  Koniec I połowy. Radomiak 0 Stal 0.
45' Radecki wyszedł z kontrą, ale nie w tempo dograł do Brągiela.
45' Pierwsza połowa przedłużona o 2 minuty.
45' Strzał "Stalówki" Kula na posterunku
44' Było groźnie, ale piłka ląduje na aucie.
43' Wolski w pole karne. Rzut rożny dla Radomiaka.
41' Sulkowski wrócił do gry
40'  Bartosz Sulkowski zwija się z bólu we własnym polu karnym.
38' Kontra Radomiaka. Ropski do Leo, ale Brazylijczyk nie doszedł do piłki.
36' Sulkowski dopgrywał w pole karne. Było spore zamieszanie, ale strzał zabrakło.
35' Dziesięć minut do końca pierwszej połowy. Radomiak ma przewagę, jednak nie potrafi jej udokumentować.
33' Łanucha nad bramką.
32'  Żółta kartka dla Macieja Wasilewskie. Stal ma rzut wolny z 20 metrów na wprost bramki.
29' Radomiak rozgrywał w środku pola, ale po niecelnym podaniu Włodzimierza Putona straciliśmy piłkę.
26' Piłka w siatce Stali. Niestety wcześniej sędzia odgwizdał spalonego
24' Prostopadła piłka od Wolskiego. Jednak Ropski do niej nie doszedł.
22'  Przerwa techniczna na uzupełnienie płynów.
22' Ropski na spalonym
21' Kolejny strzał Stali. Tym razem Michał Kula wybija na aut.
18' Wrzutka Sulkowskiego w pole karne. Piłka dotarła do Pawła Wolskiego, ale ten uderzył zbyt lekko i bramkarz Stali nie miał problemu z interwencją
17' Odważny strzał Mateusza Kantora. Obrońca Stali uderzył z około 45 metrów, a piłka minimalnie minęła spojenie słupka z poprzeczką.
14' Prostopadła piłka od  Leo do Ropskiego, ale nasz napastnik nie opanował piłki.
13' Atak "Stalówki", ale Wasilewski wyjaśnia wybiciem na aut
11' Strzał Radeckiego z 16 metra, trafia w plecy obrońców.
10' Szarża Brągiela na lewym skrzydle. Nasz pomocnik wpadł w pole karne i dograł do kolegów. Niestety niecelnie.
8' Kontra Radomiaka. Wolski zagrał długą piłkę, ale pierwszy przy niej zjawił się bramkarz gości.
8' Rzut rożny dla Stali.
5' Pierwszy strzał gości. Damian Łanucha zdecydował się na uderzenie z 30 metrów, ale pomylił się o dobre 10 metrów.
3' Dobra akacja Radomiaka. Wolski dograł do Leo, a ten wpadł w pole karne, jednak został wypchnięty przez obrońców.
2' Ofensywne wejści Maćka Wasilewskiego. Jednak nasz obrońca faulował
1'  Stal zaczyna.
16:57 Piłkarze już pojawiają się na murowie. Za chwilę początek spotkania.
16:50 Rozgrzewka powoli dobiega końca. Do początku spotkania zostało 10 minut.
16:45 W dzisiejszym spotkaniu sędziował będzie Sylwester Rasmus z Torunia. Asystować mu będą Bartosz Kaszyński i Łukasz Bania.
16:40 Trybuny powoli się napełniają. Natomiast piłkarze rozgrzewają się na murawie.
16:30 Składy już znamy. W pierwszym składzie Radomiaka nastąpił dwie zmiany w stosunku do inauguracyjnego spotkania. Michała Chrabąszcza zastąpił Włodzimierz Puton, natomiast zamiast Pawła Ulicznego zagra Paweł Wolski.
16:30 Ze Stadionu Miejskiego w Radomiu wita państwa Krzysztof Domagała.

Radomiak Radom: Michał Kula - Maciej Wasilewski, Norbert Jędrzejczyk, Maciej Świdzikowski, Bartosz Sulkowski, Paweł Wolski, Włodzimierz Puton, Mateusz Radecki, Dariusz Brągiel, Leandro Rossi, Krzysztof Ropski
Stal Stalowa Wola: Tomasz Wietecha - Krystian Wrona, Dawid Jabłoński, Mateusz Kantor, Damian Łanucha, Przemysław Stelmach, Marcin Kowalski, Tomasz Płonka, Radosław Mikołajczyk, Michał Bogacz, Paweł Giel

Radomiak: Piotr Banasik, Jakub Cieciura, Radosław Sylwestrzak, Michał Chrabąszcz, Krzysztof Napora, David Kwiek, Paweł Uliczny
Stal: Konrad Zacharski, Michał Mistrzyk, Grzegorz Wawrzyński, Michał Kachniarz, Mateusz Jagiełło, Kacper Siudak