Radomiak Radom podejmie Olimpię Elbląg

Radomiak Radom podejmie Olimpię Elbląg
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJJuż w najbliższą sobotę (6 maja) piłkarze Radomiaka Radom staną przed kolejną szansą na wywalczenie punktów w rozgrywkach II ligi. Tym razem po bardzo dotkliwej porażce z Polonią Warszawa, podopieczni Roberta Podolińskiego podejmą na stadionie MOSiR-u w Radomiu – Elimpię Elbląg.

Radomiak aby dalej mógł realnie myśleć o walce o upragniony awans do I ligi, musi to spotkanie wygrać. Sobotni przeciwnik Zielonych do Radomia nie przyjedzie jednak tylko się bronić. Olimpia Elbląg to aktualnie szósta drużyna w tabeli, która po ostatnich doskonałych wynikach, zbliża się do czwartego miejsca, premiowanego grą w barażach i aktualnie zajmowaną przez Radomiaka Radom.

- To zespół bardzo kreatywny, polegający w ofensywie na dużej ruchliwości. To jest ich największy atut. Zespół, który posiada duże umiejętności piłkarskie - ocenił najbliższego rywala, szkoleniowiec Radomiaka, Robert Podoliński.Spotkanie Radomiaka Radom z Olimpią Elbląg, rozegrane zostanie w osbotę (6 maja) o godzinie 17:00 na stadionie MOSiR-u przy ul. Narutowicza 9. RELACJĘ LIVE z tego spotkania znajdą Państwo na naszym portalu!
        RELACJA LIVE: Radomiak Radom - Olimpia Elbląg - TUTAJNajświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy